Sizce açık kızlar hep bir adım önde mi?

Gizli Üye
Arkadaşlar her zaman her halimle sevilen biri olmak istedim. Her halimle ve ben de sevmeye o kadar hazırım ki... Ama insanlar çok kötü.. çoğu insan göte memeye bakar olmuş. Yahu birinin bizi beğenmesi için illaki böyle kusursuz mu olmamız ya da bir tarafımızı açmamız mı gerekiyor? Ben bu konuda çok içerledim. Genel olarak insanlar fiziğimi çok beğeniyor ama sorun da bu. Beğenilmek herkesin hoşuna gider evet ama neden hep yüzeysel bakıyorsunuz ki? Ben sevgi boşluğuna düştüm. Sevilmek istiyorum sadece. Kimseden sevgi görmemişim ben, bu yüzden işte gece gece aklıma düştü. Biriyle konuştum daha demin, daha açık giyinsen taş gibi kızsın, fiziğini boşa harcıyorsun dedi. Ben zaten tesettürlü bir kadın değilim, bazen mini etek ya da büstiyer giydiğim de oluyor. Ama tesettürlü de olmak isterdim orası ayrı. Üstüne beni gömdü. “Bu yüzden kimse bakmıyor sana, erkek arkadaşın yok”dedi. O kadar üzüldüm ki.. lütfen bana yardımcı olun. Ben mi yanlış düşünüyorum? İnsanlar birbirini o kadar güzel severken her şeye rağmen dış görünüşe dahi bakmazkennbazıları, benim kalbim çok kırılıyor. Sevgiyi tatmak istiyorum offf..
Sizce açık kızlar hep bir adım önde mi?
15
4
Görüşünü yaz