1 ay

Türkler çok ilginç ya ?

MinJi566786
ya birileri profil resmimi google de görmüş gelip görüş kısmına onu paylaşıyor peki google o resimleri nerden alıp oraya koyuyor hiç düşündünüz mü hayır internette paylaşım yapan herkesin resmi oraya ekleniyor bende sosyal medya hesaplarım da bu resmi paylaşmıştım google almış eklemiş oraya ne var bunda salağın teki de korece yazı yazan bir resim attı bunu çevir dedi çevirdim bende diyor ki yanlış koreli değilsin lan salak koreceyi benden daha mı iyi bilecek gitmiş siteler den türkçeye çevrilmişini bulmuş ona inanıyor her site doğru çevirmez bide beni kandırıyor diyor ki ders kitapçığım da şu yazı var ben anlamıyorum çevirebilir misin klasik numara türkiye de okullar da korece eğitimi verilmediğini biliyorum bunu bilmek için de türk olmama gerek yok korecenin ne işi var türkiye de bizim burda ki okul da türkçe öğretiliyor mu hayır bide türkçeyi ne kadar zaman da öğrendin diyor 2 hafta da az bişey 1 ayda tam öğrendim ama sesli konuşurken hala zorlanıyorum dedim bide diyor ki 2 hafta da türkçe öğrenemezsin öğrendim demedim zaten öğretmenim iyiydi sevgilim öğretti zekam da güçlü olunca hızlandırılmış bir ders ile öğrendim aralıksız çalıştım evdeyken full türkçe çalıştım sevgilim uzaktan eğitim verdi bana o google den bulduğunuz resmime gelince benim arkadaşımın resmi de orda var hatta sevgilimin resmi de orda var bunlar benim görüştüğüm kişiler neden gerçekler o zaman siz adınızı soyadınızı yazın googleye belki resminiz görseller de çıkar çıkmasa bile internette paylaşımlar yapın o resim oraya google tarafın dan eklenir zaten google görseller de resimlerin altın da nerden ekledikleri de yazıyor kimisi twitter kimisi bu site den felan google ekibi resimleri bizim yaptığımız paylaşımlar dan alıyor bunu bir koreli olarak ben biliyorum ama siz bir türk olarak bilmiyorsunuz bu sevgilim hariç hepiniz cahilsiniz bundan sonra kim ne derse desin umrum da olmayacak cevap bile vermeyecem bu konu ile ilgili son paylaşımdı bu
Güncellemeler:
1 ay
herkes inanmak istemediği için bişeyler uyduruyor sizin sıkıntınız bu
Türkler çok ilginç ya ?
9
6
Görüşünü yaz