14 gü

Benim gibi kendini 1tlsiz hisseden ailesinden ev felan gelmeyen biri var mı?

Gizli Üye
Üniversite 1. sınıf öğrencisiyim Akdeniz Üni/Uluslarararası İlişkiler. O kadar kaygılıyım ki. Kendimi bir lirasız hissediyorum paranın çok zor gelen bi şey olduğunu hissediyorum ve çok şanssızım hiçbir şeyi olmayan bi aileye düşmüşüm Türkiye’de o ağlayan fakir edebiyatı yapan tiplerin bile her çocuklarına ayrı ayrı verdiği daireleri var. Ailem Ankara’da yaşıyor üniversitem Antalya’da. Şimdi üniversite açılsa ev fiyatlarına baktım 1000 1500. Bense geri ödemeli 500 tl ile geçinicem. Yurtta kalmaktan korkuyorum 4 kız bi odada kendi hemcinslerim çok sinsiler kızlar şeytan gibi. Orda o kadar kişiyle nasıl kalıcam gece ışığı açarlar. Ondan sonra kapalı bi kızım üniversite ortamından korkuyorum çünkü Antalya. Ya beni orda kimse önemsemezse? Kapalıyım diye beni ortamlarda ayak bağı gibi görürlerse. Allah korusun. Ya ben kendimi sağlık dışında hiçbir şansı olmayan biri gibi görüyorum ben 20 yaşında kızım hayatımdaki erkekten almalıydım parayı artık babamdan değil ve şansıma babamın da evi bile yok.
Benim gibi kendini 1tlsiz hisseden ailesinden ev felan gelmeyen biri var mı?
7
4
Görüşünü yaz