9 gü

Utanç verici yardıma ihtiyacım var ne yapabilirim?

Merhaba. Benden 2 yaş büyük bir abim var. Hiçbir zaman olması gereken abi-kardeş ilişkisine sahip olamadık. Size anlatacagım şey benim için çok utanç verici ama biliyorsunuz işte dert söyletir. Ben küçükken (5 yaş) abim de 7 işte, annemle babamdan gizli abim beni yataga yorganın altına sokardı ve dudaklarımı, vücudumu öperdi. bundan önce askılı tişörtümü giyerdim bu olay nasıl başladı biz neden bunu yapıyorduk beni nasıl ikna ediyprdu bunlara dair hiçbir şey hatırlamıyorum, o 10 belki de 11 yaşına gelene kadar bu devam etti, kucagına alır ve kalçamı sıkıp okşardı bu onu titretirdi ve bu o kadar iğrenç bir şey ki. Öpüp ellemekten öteye gitmedi hiçbir zaman. Bunlar ne zaman bitti tam olarak hatırlamıyorum ama bende ergenliğimde ve sonrasına ciddi psikolojik sıkıntılar bırakarak bitti. Artık bunları yapmıyordu ama ergenliğim çok ağır geçti kendime ciddi zararlar veriyordum ölmeyi istiyordum ve bunları hiçbir zaman abime bağlamamıştım benim için ortada bir sebep yoktu sadece acı çekiyordum, 19 yaşındayım artık 4-5 yık önceki gibi kendime zarar vermiyorum, bunu artık sadece terkedildiğimde veya terkedilecegim duygusuna kapıldığımda yapıyorum kendimi kontrol edemiyorum ama o yıllara göre kesinlikle daha az yapıyorum bunu. Abim diye yazdım ama abi diye hitap etmiyorum ona, zorunda kalmadıkça birbirimizle konuşmuyoruz asla ve ikimiz de birbirimize bakınca o iğrenç günleri hatırlıyoruz buna eminim. Bir de özel hayatımda bana sıkıntı çıkaran şey yine bu olabilir mi? Acaba tüm yanlış davranışlarımın altında abim mi yatıyor bu enseste giriyor mu yoksa o yaşadıklarım basit her ailede görülebilecek doğal bir şey miydi bunu merak ediyorum
Utanç verici yardıma ihtiyacım var ne yapabilirim?
28
7
Görüşünü yaz