28 gü

Cok cirkinim ben ne yapmaliyim?

Çirkin olmayı kafaya takmamayı deniyorum ama yok dayanamıyorum. Olmuyor. Sırf çirkin olduğum için hayat beni dışlıyor. Ben gerçekten çirkinim. Hiç öyle ergenliktir geçer demeyim. Basbaya çirkinim ben. Fotoğraflarıma bakarken ben bile iğreniyorum. Yaşım 18, çocukluktan beri sosyal hayatım sıfır. Çirkinliğim yüzünden özgüvenim mahvoldu. Çirkin olmak hayatımı ciddi anlamda mahvetti. Kim ne derse desin çirkin olmasaydım şu an çok özgüvenli ve sosyal bir insan olurdum. Beni ben olduğum için sevecek hiçbir insan yok şu dünyada, erkek arkadaş edinmek de dahil. Neden yaşıyorum ki madem? Bütün hayatım insanların gölgesinde yaşayarak geçecekse neden yaşıyorum? Hiç adil değil. Cok cirkinim diye kimse benim lafimi ciddiye almiyor. Birisi beni ezince hakkimi savununca direk cirkin diyorlar. Artik birisi cirkin dicek diye sadece susuyorum. Psikologa da gittim guzelsin diyo. Bana yardim etmiyo. O insanlarin dusuncesini degistiremem. Artik herkesten nefret etmeye basladim. Bu sorunun altima bile cok cirkinsin falan diye mesaj gelicek tek dilegim Allahinizdan bulun. Bana sadece yardim edin diye buraya soru aciyorum evet cok cirkinsin falan yazmayin. Sadece bu insanlarla nasil bas edebilirim yardimci olun bana. Hakkimi savununca tipimle ilgi cirkin diyonce ne yapmaliyim. Her sey guzellikmis bu hayatta. Ne yapicagimi bilmiyorum. Umarim kalbi guzel insanlar bana yardimci olur.
Cok cirkinim ben ne yapmaliyim?
17
5
Görüşünü yaz