3 gü

5 kişiye 1 kişi kavga?

Arkadaşlar dün parka gittim 8 tane benimle aynı yaşta çocuk artistlik tasladı küfür falan etti baya sonra 5 kişi üzerime koştular niyetleri belliydi hepsi erkekti bu arada bende dahil amınakoduklarım kendini erkek zannediyor yiyosa tek gelin dedim yine 5 kişi bende eve kaçtım haftaya onların amlarına koyacam sizce 5 kişiyi tek başıma dövmek mümkünmü arkadaşlarımı çağırdım onları tanıyormuş abisi hapistenmi ne çıkmış kavga suçundan gelmek istemediler ben tek gidicem kesin sağlam bir dayak yiyecem ammma 3 kişiyi indirsem yeter ama polisi ara falan demeyin ben çağırdım geldi polistende korkmuyolar kışkırtıyoz dediler poliste hemen inandı nasıl bir kafaysa eğer taktik varsa taktik verin ben kendi elimi muşta şeklinde orta parmağımı hafif kaldırcam o baya can yakar taktik varsa taktik verin ben dövmeye kafaya taktım rahat bırakmıyor piçler markete gidiyom onları görüyom saklanıyom helpppppp
Güncellemeler:
3 gü
Bu arada 5 kişiyi dövsem pek mümkün değil ama yapıcak birşey yok bu sefer poliside karıştırmak istemiyorum 5 kişiyi dövsem diğer 3 velet saldırcak
5 kişiye 1 kişi kavga?
1
5
Görüşünü yaz