26 gü

Çok uzun oldu ama KS üyesi olarak yardımcı cevaplar verin lütfen?

Ofiste biri var benden büyük 37 yaşında evli bende 25. bir üstüm. ukala aşırı egoist biri. Aşşalıyıcı davranıyor. Bende soğuk davranıyorum bu yüzden Arada iyilikleri de oluyordu. İlk geldiğimde yemek saatinde sürekli gözü üstümdeydi. Muhasebeci kadın beni çağırdı kahve ısmarladı beni görünce oo kahveyide götürüyor maşşalah gibisinden laf attı bana aşşalıyıcı tavırla. Beni arada yemek yemeğe davet ediyorlardı bu kız özel mi? bizde insanız beni niye davet etmiyorlar gibisinden söylendi onlara sonrasında bana onlarla iyi anlaşıyırsun ya gitsene bir daha yanlarına? canın sıkılmasın dedi imalı sözle. Resmen bana taktı. Yeni gelen kız bana bir şeyler ısmarlıyordu gitmiş onada bulaşmış çok seviyorsunuz birbirinizi besliyorsunuz demiş kıza öldürecek gibi bakıyormuş. Kız bayağı gıcık oldu buna. Kiminle konuşsam bana ters davranıyor. Diğer yerde çalışıyorum gelmiş yanıma oo bizide unuttun hani bizim yanımıza da uğra arada dedi. Geçen bardak Su almaya gittim muhasabenin orda sular dediki dikkat et suyuna ilaç enjekte eder biri akşama kadar uyursun burda gibisinden şaka yaptı anlayamadım kendisini? . Bende kıllandım bana yediği yiyecekten ikram etti almadım bende sen enjekte edersin almam dedim. Sonra küstü benimle. Gezmekten konu açıldı gezmeyi sevmiyorum dedim. Bu kızda hiç bir şeyi sevmiyor evlenmek yuva kurmayıda sıcak bakmıyor yaptı ilerde evlenmezsen dost hayatı yaşarsın dedi ben evlenmiyicem demedim ki cevap verdim. senden büyüğüm sen küçüksün dedi saygılı ol azcık laf dinle yaptı bende sen kimsin akıl verme dedim. Muhatap olacak insan değilsin dedi bana küstü konuşmuyor. Ya benim artık pskolojim bozuldu amacı ne nasıl bir insanla aynı ortamdayım ne yapmalıyım?
Güncellemeler:
26 gü
Sizce siz bundan ne anladınız?
26 gü
Yardım
3
8
Görüşünü yaz