27 gü

Emine Bulut cinayetini öven Ekşi Sözlük yazarı! Görüşleriniz neler?

Merhaba, Bildiğiniz gibi geçenlerde, hepimizi ağlatan, üzücü bir olay yaşandı:

Şerefsizin teki, karısı ondan ayrıldı diye, onu 10 yaşındaki kızının gözleri önünde öldürdü.

Kadın, "ölmek istemiyorum!" diye bağırmış, kızıda "ölme anne!" falan filân diye bağırmış.

Videosu duygusaldır, izlemenizi önermem. Kadının boğazını kesmişler.

-

Ekşi Sözlükte bir Yazar kardeşimiz, beni derinden üzen, ırkımdan utandıran bir yorum yazmış,

"Entry"sinde şöyle yazmıştır:

"Artık kadın nakafa mı istemiş, çocuğunu mu göstermemiş, başkasıyla mı fingirdemiş, erkeklik gururuna dokunacak bir laf mı etmiş ya da haddinden fazla mı sevmiştir bilemiyoruz ama zavallı adamın hayatını mahvetmeyi başarmış :(((".

"Her gün sabahtan akşama kadar eril nefreti, şiddeti ve kötlüğü beslerken bu başlıkta ağlamalarınız, uyuyamamalarınız falan da çok dokunaklı :(((".

--

Bu "entry" Sağolsun, Ekşi Sözlük Yönetimi tarafından kaldırıldı. Yazarlarda, bunu adamın kaldırdığını düşündüler.

Adam utanmadan şöyle bir açıklama daha yapmış:

"(Emine bulut hakkında yazdığı entryyi kasdediyor) Yazdığım görüşü (entryyi), ben silmedim (yönetime küfür eder) silmiş arkadaşlar, bana yapılan zulme sessiz kalmayın teşekkür (hele birde alay etmiş) (sonra yazdığı o cani görüşün resimlerini paylaşmıştır)."

Ben hep bazı ülkelerde idam var diye üzülürdüm, neden var? filân. Artık, bu ülkeye "idam" getirilmemeli mi? Böyle şerefsizler, ellerini kollarını sallıya sallıya, gezmeye, eğlenmeye devam mı etsinler?

Bu zulme sessiz kalmak, insanlıktan mıdır?
Güncellemeler:
27 gü
"teşekkür" diye yazmamış birde ha, t----ş-----k diye yazmış
Emine Bulut cinayetini öven Ekşi Sözlük yazarı! Görüşleriniz neler?
3
4
Görüşünü yaz