5 gü

Hayatınızda en çok ne zaman korktunuz?

Bayramın ilk günü bizim müstakil evde eniştemin ailesi, abimgil, ablamgil ve biz kurban etlerini paylaştırıyor ve mangal yapıyorduk yanımda da 2 tane 8 aylık yeğenim var Uraz durmuyor diye evin altındaki parka kucağımda götürdüm ve sallıyorum daha sonra abim Minayı da arabasıyla bırakıp ben eve yardım etmeye geri gidiyorum dedi Uraz'ı salıncakta sallayıp Minayı da arabasını yanında tutarken kamelyede en fazla 25 yaşında bir erkeğin bana baktığını gördüm yol bomboş ve pek tekin bir mahalle değil rahatsız oldum karşı yoldan da o bana bakan çocuk gibi bir erkek gelip "Enes beni ne çağırıyon oğlum?" Diye bağırarak geldi iyice rahatsız oldum Uraz'ı kucağıma aldım çok hareketli ve en az 9 kiloluk bir çocuk Minayı da arabasıyla itekleyerek nasıl eve vardım o korkudan bilmiyorum eğer arkamdan gelselerdi abi diye bağırırdım sonuçta abim, eniştem ve kardeşi evdeydi. Ablam eve gelince "Nasıl ikisini de getirdin ne oldu?" Dedi 2 tane pek tekin olmayan erkek geldi dediğimde abim nerde diye bağırdı kızdı o da ama o tekin parkta 2 tane erkekle nasıl başederdim bilmiyorum üstüne üstlük 2 tane de korumam gereken yeğenim vardı Allah korudu gene.
Hayatınızda en çok ne zaman korktunuz?
3
3
Görüşünü yaz