4 ay

Hata kimde? Ne yapıyım artık bilmiyorum?

3 yıllık bir ilişki.. Farklı ülkeler.. Benim için 2 seneden sonra buraya gelmesi.. Biz sevgili olduğumuzda sadece 1 kere görmüştük birbirimizi ama bizim evde 20 gün kalmıştı ondan önce de normal bir şekilde 1 sene kadar konuştuk.. Sonrasında bir anda sevgililik olayı çıktı.. Bana oraya okumaya gelicem dedi dersleri baya iyiydi üniversite sınavını bilerek yapmadı yöse girmek istedi ailesi izin vermedi 0 çekince.. Sonra bir sene babasının kafesinde çalıştı orada okumazsam başka yerde okumam dedi ikna etti ailesini sınava girmeye sınava çok fazla çalışmayınca sinirlendim uzaktan ilişki de ikimize de eziyet veriyordu bende bu sene gelmezsen ayeılıcam dedim bir şekilde geldi. Aynı üniversitedeyiz beraberiz sürekli ama şimdide arada çok şiddetli kavgalar oluyor kontrolden çıkıyor bazen aşırı iyi olurken bazen birbirimizi yiyoruz.. Buda bizi yoruyor. Ben sürekli kötü yönlerini onun hatalarını gördüm ve cidden yaptıkları azımsanmıuıcak şeyler ama hiç neden diye bakmadım esas sebebi göremedim. Şimdi ailemin yanında kalıyoruz ailesinden uzak ailesi de bir garip gel bir ay kal git diyor bana karşı da baya iyiler hatta babası ben gelicem diye bu yax bütün evi yaptırmış o kadar yani.. Ama ona karşı öyle değiller o belli etmese de üzülüyor gelme demelerine VS beni suçluyor içten içe biliyorum bu kadar kavgaya zateb insab pişman da olur.. Arkadaşım konuşmuştu benle konuşmuyordu bende ilgikenmiyordum çok kızdım öyle yapmasına arkadaşım dedi ailesinden uzak biraz alttan al nazını çek diye kendimi kötü hissettim. Ama sabretmekte de zorlanıyorum ne yapıyım bilmiyorum ne yapıyım da herşey düzelsin iyi hissetsin
Güncellemeler:
4 ay
Güncel
4 ay
Aptal yorumlarınızı kendinize saklayın konuyla alakalı yorum yapın!
Hata kimde? Ne yapıyım artık bilmiyorum?
2
0
Görüşünü yaz