12 gü

Psikolojik destek?

Merhabalar, 4 ay önce çok yakın olmadığım ama sürekli çevremde olan bir arkadaşım falıma baktı. Sezgilerimin çok güçlü olduğunu ve bunu fark etmemi söyledi. Meditasyona başladım.. Sırf sezgilerimi güçlendirmek için. Ancak paranormal şeyler yapıyor gibi hissettim, bundan zevk de aldım. İlklerde hiç zararlı gelmiyordu, ters bir şey yaptığımı da düşünmüyordum. Bir evreden sonra bana işaretler geldiğini hissettim. ( Bir şey hakkında düşünüyorum ve okuduğum ya da yazdığım bir yazıda, herhangi bir şeyde düşündüğüm şeyin cevabını alıyorum.) İşaretleri izliyorum ve kafamda kuruyorum işte.. Tabi bu sırada arkadaşımla aramız samimileşiyor ve fallarıma daha da bakıyor. Bana dünya dışı şeylerin olduğunu söylüyor. Sesler duyduğumu sanıyorum, onlarla konuşmaya çalışıyorum.. Odamda nerede durduklarını biliyorum, ne yaptıklarını, kaç tane olduklarını vs. Daha sonra arkadaşım ben ve birkaç tane daha arkadaş kalıyoruz bir evde. Ruh çağırma denen şeyi yapıyoruz. Oluyor da. Ama daha sonrasında o evde sesler duyuyorum, kadın sesleri, kahkaha, çığlık, koşma sesi, yürüme sesi... Bu bir tek o eve özel duyduğum şeylerdi. Bu olayın üzerinden 1 ay geçti ve çok korkuyorum. Geceleri uyuyamıyorum, karanlık ortamda duramıyorum, panikliyorum. Hâlâ daha bir yerlerde birileri var gibi hissediyorum ve bu beni paranoyak yapıyor. Gözlerimi kapattığımda bir çift göz beni izliyor. Bunlarla ilgili araştırmalarım ve duyduklarım neticesinde daha da çok yoğunlaşıyorum korkularıma. Herhangi bir dine inanmıyorum hocaya gitmeyi önermeyin lütfen. Gerçek olduğuna inanıyorum hepsinin ancak islami bir şey değil. Evrende yaşayan tek dünyalılar değil diye düşünüyorum. Biri cin der biri uzaylı işte her neyse.. Psikoloğa verecek param yok. Bunun için bana nasıl bir çözüm üretebilirsiniz? Herhangi psikolojik düşünce yöntemi veya kitap, makale tarzı şeyler var mıdır? Durumun ciddiyetinin farkındayım, ama henüz başlangıç. Çok ilerlemeden düzeltebileceğim bir durum gibi gözüküyor. Teşekkürler..
Psikolojik destek?
6
3
Görüşünü yaz