Herseyimi ingilterede birakip Turkiyeye yerlesmek istiyorum ama neresi ve ne is yapabilirim bilmiyorum yasam sarti kotunu?

Gizli Üye
Evet 25 yasindayim ve mantik evliligi yaptim 3 sene once bosandim.. burda herseyim vad kendi ayaklarimin ustunde durabilen isim gucum arabam herseyim var ama olmuyor birturlu, kucuklumden beri Turkiyede yasamak istegi vardi icimde. Ama herkes pisman olursun, diye gozumu korkutuyorlar... is ne is yaoabilirim bilmiyorum burda buro yoneticiligi yapiyorum ama orda sanirim cok zormus is bulmak. Sonra toplum baskisi coktur diyorlar ama yazin tatilde gordum kadariyla hicte yok herkes yiyor giyor egleniyor... birde asik olmak istiyorum ama burda turk yokki, tatilden tatile vikac gorusmeyle sonu gelmeyen uzak mesafe iliskisi istemiyorum... Turkiyeyi istiyorum o sicakligi samimiyeti herseyi.
Ama endiseliyim... bilgi verirmisiniz lutfen orda nasil kendime yeni bir hayat cizebilirim?
Herseyimi ingilterede birakip Turkiyeye yerlesmek istiyorum ama neresi ve ne is yapabilirim bilmiyorum yasam sarti kotunu?
24
4
Görüşünü yaz