Zor kızın peşinden neden erkekler kaçmıyor artık sizce?

Erkekler artık kızların peşinden koşmuyor tam dersi olmuş erkekler kızlar ayağıma gelsin kafasındalar ben bunu fark ettim ondan sevgilim olmuyor mesela bugüne kadar hep peşimden koşturdum bana teklif yollayanları çabuk çabuk etmedim kendimi basit görmedim bu sefer böyle yapınca erkekler çabuk pes ediyor soğuyorlar bundan sonra böyle yapmayağım çünkü böyle yapa yapa yalnızlıktan çürüdüm yemişim gururu da basitide

0|1
213

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

213
  • Arz talep meselesi. Artık kızlar daha çok arayışta. Aralarında rekabet var. Kaybetme korkusu var. Bu da erkeklerin işine geliyor. Senin nazlandığın şeyleri diğerleri çok çabuk gözden çıkarıyor.

1|0
    0|0
    • 4gün

Kadınların tabi ki kriterleri yüksek çoğu erkek bunun farkında ondan çok üstelemiyor

• 4gün

Aslında şöyle bir durum var. Gerçekçi olmak lazım. Bak kadınların çoğu, ederinin çok üstünde beklentilere sahip. Yani nasıl oluyor da dünyadaki tek kadın onlarmış gibi bir yanılgı içine düşüyorlar anlamıyorum.

Mesela bana olağan üstü bir iltifat edildiği zaman diyorum ki kendi kendime, ulan Brad Pitt değilim ki, bana bunu söylüyorsa herkese söylüyordur. Siz neden bu kadar çabuk kanıyorsunuz ki bu abartılı övgülere?

• Basitlik olarak bakma, erişilebilir olmak güzel bir şey bence. Hayatını yaşa git kim ne der diye düşünme ;)

1|0
    0|0
    • 4gün

Ben zor olmaktan yoruldum ben zor oldumda ne oldu hep yalnızlık hep

• niye kızların peşinden koşalım tipimiz var onlar koşsun. zaten bir abaza sürüsü var bir yerlerini kaldıran, birde onların peşinden koşarak bir yerlerini kaldıramam.

1|0
    0|0
    • 4gün

Çok doğru dedin artık erkekler kendine çeki düzen vermesi lazım

• Zor kız yoktur ahlaklı düzgün kız vardır ve aksi olan kızlar vardır erkekler için. Sen zannediyorsun ki bir insanı peşinden koşturarak değerin artıyor öyle bir şey yok ha ama sen erkekler pesinde koşmuyor diye kendi karakterinden taviz vereceksen zaten gerçek karakterin ortaya çıkardığın karakterdir. Zor olmak şunun için kullanılır bir kadın evlenmeden kendisine dokundurmuyorsa namusuyla seviyorsa sadece erkekler için zor kadın budur gerisi kim ne derse desin çok değerli değildir bir erkek için yani şirin gözükmek için yalanlar söylemenin anlamı yok.

1|0
    0|0
    • 4gün

Zor olmak istemiyorum zor olunca sevgilim olmuyor

• 4gün

Mevzu sevgilinin olması mı sadece tüm olay istediğin şey sadece bu mu yani?

• Aynen öyle, kadınların popülerliği bitmek üzere, işler tersine döndü. Sebebide kadınların mantıksızlığı bence. Hatun haftada bir sevgili değiştirir, girmediği bar, gece kulübü kalmaz, hadi gel deyince ben bakireyim açık kapılara gitçen. Bu ne perhiz ne lahana turşusu y. arram. Kendi keyfine gelince ar namus yok erkeğinkine gelince evliya kesiliyo mübarek, eskiden bunları adamdan sayan m. al erkek çoktu şimdi milletin gözü açıldı.

1|0
    0|0
  • Hızlı giden atın bilirsin seyrek düşer acele etmemek lazım nasibini bekle

1|0
    0|0
    • 4gün

Çürüdük daha ne ne zamana kadar bekleyeceğiz

• 4gün

Kızlar da öyle evlilik diyosun kaçıyorlar

• 4gün

Ona lafım yok zaten haklısın

• Çünkü zor kız olmak farklı nazdan aşık usandirmak farklı bir durum yani zor gibi görüneyim diye uğraşırken insanların anasından emdiği sütü burnundan getirmek mantıklı değil bence

1|0
    0|0
    • 4gün

Mesela biri şu bikaç gün konuyu çok uzattı niyetim ciddi olduğu halde evlenmek olduğu halde bıraktım arkamı döndüm yani biz istiyoruz ki karşımızda ki kişi olgun olsun kişilik karakter olarak olmayınca bırakıp geri çıkıyoruz

• Aynen döl artık yumurtaya doğru gitmiyor yumurta döle doğru gidiyor

1|0
    0|0
  • Sen yine haline şükret yurt dışında turşusunu kuran kızlar napsın hepsi evde Türkiye'den koca arıyorlar

1|0
    0|0
  • Ben koştum da ne oldu terk edildim değmiyor boş ver

1|0
    0|0
  • Bende artık hiçbir kadının peşinden koşmam yordular bizi kızlar ondan yani 😌

0|0
    0|0
  • Ee hep erkekden beklemek olmaz skdk

1|0
    0|0
  • köpek miyiz biz

1|0
    0|0
  • Aferin sen Üç aya kalmaz evlenirsin bu kafayla

1|0
    0|0
  • Sen karakterinden ödün verme hiçbir zaman