Erkekler kendilerine iyi davranan kızları yanlış anlar mı?

Erkekler kendilerine iyi davranan kızları yanlış anlar mı ben biraz öyleyim çok paylasimciyim muhabbet ederim ama yanlış anlaşılır mi ya aceba

0|0
312

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

312
  • Anlar. Müsaittir yanlış anlamaya. Kızlar insan severdir. Sıcak kanlıdırlar yani. Ama erkek için karşıdan alınan bir tebessüm güler yüz onun için yumuşak karnıdır bir anda kız da az güzelse tatlı biriyse aşka sevgiye dönebilir erkek için muhabbet. Ama erkek, kız az yüzüne güldü iyi davrandı diye aha benden hoşlanıyor havalarına girmez. Sadece bu gibi hareketler erkek için zaafdır. Kendini karşı tarafa kaptırması için birer araçtır. Ha uzak mı duracaksın hiç mi güler yüz göstermeyeceksin? Hayır sen ne isen o olacaksın erkekler de ne ise odur. İş olacağına varıyor her zaman hiç ikinci bir ihtimal mümkün olmuyor. C

0|0
    0|0
    • 19saat

Anladım çok teşekkür ederim Ben herkese karşı merhametiyim iyi niyetliyim yolda gördüğüm mazluma karşı da aynıyım yani hep böyleyim yardım etmeyi seviyorum insanlara güler yüzü seviyorum ama uslubumu her zaman bilirim öyle iyi davranmak dediysemde üslubumdan asla sasmam

• 19saat

Peki bizler sizlerin nasıl bir üslubunu görürsek geri duralım umut beslemeyelim. Nasıl yapalım da size kendimizi kaptırmayalım bu hususda tavsiyeniz var mıdır?

• 19saat

Karşıdaki kızda utanma duygusu varsa hayasida vardır kız eğer çok kibar konuşuyorsa kırmıyorsa bilki masumiyeti vardır seni arkadaşı görüyordur öyle uzak durabilirsin kaptırmayabilirsin kendini

• Anlıyorlar malesef. Ama onlar için değişecek değiliz ne yapalım, alışmaya bak.

0|0
    0|1
    • 19saat

Evren mesaj atabilir misin , ikimiz de takipteyiz zaten 🙂

• Yanlış anlar mi derken bu nasıl yanlış anlaşılır ki, hoşlanmadığın kişiye de çok yakın olma sende canım

0|0
    0|0
  • yanlış derken ilgilendiğini düşünme ihtimali vardır

0|0
    0|0
  • Erkekler maldır anlamaz.

1|0
    0|0
  • Olgun erkekler anlamaz zannetmem

0|0
    0|0
  • Genelde evet