Elimi bırakmayan erkek ne yapmaya çalışıyordur?

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Şöyleki iş yerinde bir memur var ve yaşı da benden büyük. Bildiğim kadarıyla evli de (emin değilim) ben başlayalı 2 ay oluyor. O da o tarihlerde başlamış ve dolayısıyla kimseyi tanımadığımız için arkadaş olduk. Benim sabit bir yerim yok ama onun yeri iş yerinde sabit. Dolayısıyla ara veriyorsam ben onun yanına gidiyorum. Geçenlerde ben gidiyordum tekrar işimin başına tokalaşmak için elini uzattı, ben de uzattım. Tokalaştık Ama elimi bırakmadı bir rahat 6-7 sn falan tuttu elimi. Bugün de hastayım ve ellerim buz gibi halbuki de ateşim var. Elin nasıl soğuk gibisinden sordu ben de bakabilirsin soğuk dedim, elime dokundu ama yine elini çekmedi. Bu daha kısa sürdü 4 5 sn falan. Ama gideceğim sırada tekrar bakayım dedi elimi eline aldı bayağıda tuttu. Koridordaydık diye sağıma soluma bakınmak zorunda kaldım. Yanlış hatırlamıyorsam elini ısıtayım gibi bir şey de söyledi ama bunu deyip demediğinden emin değilim.
Sizce ne yapmaya çalışıyor, daha önce arkadaşız vs demiştik ama bu davranışları tuhaf geliyor. Beni yanlış anlamaması için nasıl davranmalıyım? Atkadaşlığım zarar görsün istemiyorum ama böyle de rahatsız oluyorum dedikodu vs çıkar diye.. sizce ne yapmalıyım dengeyi nasıl sağlarım?

0|0
01

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

01
  • aman bu dönemde iş buldun bu tarz muhabbetlerden uzak dur.. soğuk davran.. işinden olma.. adın çıkmasın hele de iş yerinde.. senlik durum yok o orda burda anlatır bu kız şöyle diye başın ağrır sonuçta daha tanımıyorsun..

0|0
    0|0
    • 3gün

İş yerinde tek arkadaşım diyebilirim. Bua muhabbete girmeden arkadaşlığını devam ettirecek bir yöntem arıyorum.

• 3gün

1. plan

• 3gün

flört. değişiklik ''evlilerin ortak tanısı her zamn pilav yenmez modu ''

Yükleniyor...