Çok sinirliyim. Ağzım o an laf yapmıyor. Bana yardım edebilecek biri var mı?

Artık tahammülsüzüm. Haksızlığa gelemiyorum. Lise son sınıfım. Hocanın biriyle bir kaç sorunumuz oldu. Notlarım için ses çıkaramadım. Ama yediremiyorum. Son hafta laf sokmak ve herşeyi yüzüne vurmak istiyorum. Ayrımcılık yapıyor. Sınıf içinde rencide etti. Hiç yoktan yere tutanak tutup dilekçe yazdı. Sinirlerim tavan. Ama bunu herkese yapamıyor. Saygısızlık yapan öğrenciler var onlara bile adam akıllı konuşurken bize ne garezi var anlamıyorum. Kardeşimle aynı okuldaydık. O okuldan nefret ediyorum. Haksız yere dinlemeden anlamadan kardeşimi okuldan attılar.
Lütfen !! öğretmendir, büyüktür saygısızlık yapma falan demeyin. Bizim okul berbat bir okul. Öğretmenleri de ayrı şeref*siz. Durumu baştan sona anlatıp neler söyliceğim hakkında ağzı iyi laf yapan biri varsa bana yardımcı olabilir mi?
Güncellemeler:
1gün
Güncel
1gün
Yok mu kimse ya

0|0
10

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
  • Ağzına sıç bence son döneme gelince güzelsen çekemeyebilir veya ortamınız falan varsa

0|0
    0|0
    • 1gün

Kadın annemle yaşıt. Çékemedigini sanmam. Başka birşey var. Bizi pasif gördüğü için sanırım üstümüze geldi. Sınıfa göz dağı verme amaçlı..
      Ama yaptığı haksızlığa tahammül edemiyorum. Son gün biseyler söylemek istiyorum. Ama ne söyleyebilirim. Beynim durdu sanki.

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...