Kocam beni tehdid etti?

ben ilk başta formalite evlilik yaptım. tain için ve başka bir adamla sevgiliydim. ve kocamda başka bie kadınla sonra işte o ayrıldı bende sonrw bizim evliliğimiz gerçek oldu. ve ben hamileyim kocam bana eğer çoçuk ondan sa. götürür verirsin yoksa bedelini ödersin dedi bende bişey demedim ama bilmiyorki benim o adamla aramda hiç bir şey geçmedi kendi çoçuğu o bu beni çok kırdı boşanmayı düşünüyorm sizce

0|2
65

En İyi Kız Görüşü

• Yanlışlar üzerine yanlışlar inşa etmeye çalışıyorsunuz. Temel yok bir kere. Ya boşanacaksın ya da o adamın kahrını çekip belirli bir süre sonra dayanamayıp yine boşanacaksın. Yol yakınken çocuk sayısı 2,3,4 olmadan ayrılın.

0|0
    0|0
    • kızım neden kötü bakuyrosun biz aşık olduk

En İyi Erkek Görüşü

• Avukatımi istediğin zaman yonlendiririm daha fazla katlanma.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

54
  • bir anlık kırgınlılla ömrünü mutsuz geçirebilirsin. Bence söyle bilsin. Sakince oturun konuşun.

1|0
    0|0
    • Böyle düşünen bir insan bilmiyorum

• Bilmiyorum

• Düşün bunu

• Neden ona doğruyu izah edip adamı rahatlatıp evliliğini kurtarmıyosun

0|0
    0|0
    • Ya beni seven benim başkasından olan çocuğu da severdi tamam mı demek ki bu adamın kalbi de Sevda asla yalan Ben böyle yalancı biriyle yaşayamam benim gerçekten şey

• Başkasıyla sevgiliydik diyosun hemen sevemezki
      İletişim kopukluğu yaşıyosunuz gereksiz yere

• Ben böyle bir adamı istemiyorum Anladın mı Ben böyle konuşan böyle tehdit eden bana aşık olduğunu söyledi ve şimdi böyle düşünen bir adam benim hayatımda yer alamaz Ben çok gururlu bir insanım

• Aranda birşeyler geçtipini bilemez sonuçda karışık bir ilişkiniz var

0|0
    0|0
    • Yani ben de onunkine bilemem ama böyle bir cümleyi Kur'an bir adam benim sevdiğim adam olmamalı

• Böyle bir evlilikte bunu sorup kıskançlık krizi geçirmesi normal neden konuşmayı denemiyorsun?

0|0
    0|0
  • formalite evlilik olmaz

0|0
    0|0
  • kimin eli kimin cebinde ya

0|0
    0|0
    • anana sor ;)

• :) inime küfreden müslüman olsa derler ya aynen öylesin yok formalite idi evlilik sonra gerçek oldu aynı zamanda sevgilim var Di sonra bahçıvan geldi bahçıvan aşçıya aşçı şoföre sonra herkes sana mi girdi

• İnşallah başarırsın

0|0
    0|0
  • Anlat herseyi

0|0
    0|0
  • Madem kocandan bebek doğmamış çocuğunu babasız mı bırakacaksın?

0|0
    0|0
    • Ben çocuğumu babasız bırakmayacağım çocuğum olması böyle bir adamla aynı evde kalmam gerektiğini gerektirmez

Benzer Benceler

Yükleniyor...