Allah'ını seven yorum yaparmi?

Burdan uzan zaman önce tanıştığım ve değer verdiğim insana ben acaba fazlası değer verdim ben bütün duygularımı paylaşıp soledim ve ona karşı sevgimi kanıtladım oda sevgisini kanitladi ama şu 3 gündür bana ilgisi kesildi acaba ben çok değer verip değer agirmi geldi o yüzden mi bana böyle davranıyor

0|0
56

En İyi Erkek Görüşleri

• Olum buna şaşırma işte kızlar böyle gerçi erkekler de böyle bu karakter meselesi

0|0
    0|0
    • 6gün

Arkadasim haklısın sen eminim ama insan yerine koymican demekki

• Burdan birine o kadar güvenmemeliydin her şey olabilir

1|0
    0|0
    • 6gün

Ah kardeşim benim geçmişim çok hızlıydı ona güvendim onla mutlu oldum hattaonada belirttim ama onun afedersin k i c i kalktı belli

• 6gün

Abi senden 10 yaş küçük biri olarak Allah'a sığınaraktan tabiki bu dersi aldığımı düşünüyorum. İnsanlara içini açıp beklenti içine girersen yüksek ihtimal beklentin karşılanmadığı için hüsrana uğrarsın. Yine Allah'a sığınaraktan her zaman ama her zaman hududunu bilmeni tavsiye ederim

En İyi Kız Görüşleri

• Belki başka bir derdi, sıkıntısı vardır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • 6gün

Ben bütün derdimi paylaştım zaten bu yüzden seviyordum dedem ölünce bile onla paylaştım oda derdome derman olmaya çalıştı ve onunda derdi varsa benim derman olamasamda konuşup derdine derman olamasamda konuşmakla rahatlatabilecegimi biliyor

• Yol ver gitsin çekilmez

0|0
    0|0
    • 6gün

Bak kardeşim ben sanalda ilk defa biriyle konuştum ve muhabbet sardı ama ben valla billa fazla değer verdim başkaları gibi p i c olmak lazımmış

• 6gün

Işte doğru düzgün insan olmak yetmiyor kimse hak etmiyor değerinden fazla değeri

• 6gün

Ben bunu öğrendim kardeşim bu saaten sonra beni takip et göreceksin ben bundan sonra p i clik pesindeyim gör kardeşim

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

34
  • Bosver soru sormak için bile değmez neden araştırıyosun.

0|0
    0|0
    • 6gün

Bak kardeşim ben ona değer verdim herşeyimi paylaştım ve bana öyle bir güven verdi ki ama ben ona çok değer verdigimi belli ettim oda arkasını döndü bana ha sole soliyeyyim sanalda ilk defa başıma geldi birine insan olduğu için amaç muhabbet ve dertleşmek olduda ama beni sildi neden ben fazla değer verdim

• 6gün

Değer versen bile belli ettirme taki karşındakinden emin olana kadar.

• 6gün

Ben zaten bu saaten sonra kimseyle direk fikrimi aciklamam bu saaten sonra beni takip edin kardeşi. Hep p i c lik peşinde kosacam

• Hâlâ takipmi

1|5
    0|0
    • 6gün

Anlamadım güzel kardesim

• 6gün

Burdan uzun zamandır tanıdığın birisi 3 gündür yazmıyor demisiniz bende hâlâ takipmisiniz dedim

• 6gün

Yok kardeşim değiliz ve beni takip etmekten çıkarmış ama sıkıntı yok

• 😂😂😂😂 kardeş çok safsınız ya onlara fazla anlam yüklersen seni bitirirler bide iyi çocuk olduğun sürece hep kaçarlar

0|0
    0|0
    • 6gün

Aslan kardeşim işte iyi olup güvenmek beni kaybettirdi basakalari gibi afedersin piclik yapsaydım belki o bana bağlanırdı

• 6gün

kardeş kızların bakma sen lafa gelince edebiyat yaptığına bir bak etrafa gözleirni aç kızları s*ken yaranır kızlardan iyi erkeklerden nefret eder bunu iyi bil

• Iyi düşün bişey yanlış yaptınmı kalbinı kırdınmı bilmeden

0|0
    0|0
    • 6gün

Bak kedrsim valla billa kırmadım kendini ama ben biliyorum fazla ilgi onun aferdersi k i c i kalkti

• 6gün

Herşeyde bir hayır vardır

• 6gün

Bende onu düşünerek bu saaten sonra yazmicam ona

• Ahh be bro buradan birine nasıl baglandın... Fake bunların çoğu

0|0
    0|0
    • 6gün

Bak güzel kalpli kardeşim ben baglanmadim ama güvendim ona ve bağlanma deneyelim güvendim

• 6gün

İnsan bazen oluyor haklısın. Boşlukta bulunuyor yani

• Uzaktan biraz zordur hele de sanaldan konuşmak

0|0
    0|0
  • fazla samimiyet tez ayrılık getirir

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...