Ne olur bana yardım edin?

4yıllık evlym eşim çalışmıyordu beni hp ailesine ezdirdi 3aylıj çocuğumu alıp beni sokağa bile attılar. dava açıp aldım sonra yüzkere barştk ayrıldık ne dayaklar yedim sandık bile kırdı üstümde. Sonra peşimden ailemin yanına geldi ama yüzkere beni terk etti gitti geldi en sonda babam artık onu eve almadı. Beni her ayrıldığımız da aldattı. Yine peşimden geldi beraber 1 hafta sokakta kaldık ailem onu almadığı için ama ben annesini arayıp onu yolladım ayrılmak istediğimi söyledim çünkü artık ona güvenmiyorum bemi 100 kere yüz üstü bıraktı sahip çıkmadı en ufak bişeyde küfürler hakaretler etti hep aileme dönmek zorunda kaldım çocuğumu da ben den almaya çalıştı. Şimdi barışmak istiyor yalvarıyor ev tutucam sahip çıkıcam diye anneside ben size karışmıcam falan dedi. Ama annesinin derdi çocuk tabiki. Siz olsanız şans verirmiydiniz güvenir miydiniz. Bana or ospu yav. şak gibi hakaretler ediyor kavga edince şiddette var.. Ve sevgisi takıntılı. Bana beni bırakırsan yüzünü kezzap la yakarım dedi daha önce

0|1
44

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

44
  • Biz olsak 1 kere terkedilince yolumuza bakardık sen bakmadığına göre 100 ünde de , seviyorsun demek ki seviyorsun boş yapmayalım?

0|0
    0|0
  • yani bunları yapan ve bu denli dengesiz bir insana bir kere bulaşmışsın ama kurtulmak içinde yol araman lazım bence... çünkü ne zaman ne yapacağı belli olmaz

1|0
    0|0
  • Hemen polise git uzaklaştırma kararı aldır
    Boşan gitsin hayır gelmez artık

0|0
    0|0
  • Ayrıl babanin evinde sakin bir hayat yaşa

1|0
    0|0
  • ak çocugunu sen öldür

0|0
    0|0