Nasıl düzgün bir insan olunur?

Hehem sorum biraz komik oldu ancak açıklayacağım durun
Ben hayatımda bu kadar uyuz, vurdumduymaz ama aynı zamanda mükemmelliyetçi sonra mıymıy dakik olmayan hiçbir işe baslayaman hiçbir sözü tutmayan, yalancı sonra depresif birini görmedim. Bu kişi benim yanlış anlamayın :) kendimi düzeltmek istiyorum ancak yine başaramıyorum her işte başarısız oluyorum BOŞ hirsim kendime zarar veriyor sizden istediğim ise planlı bir hayat için neler önerirsiniz herhangi bir şey olabilir bir yazar bir Youtuber ya da bana önerebileceginiz her şey hayatımi bilgili ve aklı başında yaşamak istiyorum... Bir de bu ilk sorum ^_^
Güncellemeler:
4gün
Artik sadece günümü kurtarmak istemiyorum hayatımı kurtarmak istiyorum

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşa gitsin, emin ol böyle daha iyisin. O monoton yaşama kapıldığında heyecanını ve tutkunu yitireceksin. Fakat, harekete geçme noktasında sıkıntı yaşıyorsan - ki ben de aynı dertten hala muzdaribim - hayal dünyana sığın derim. Bugünü dünde bırak ve sonlandır; yarını yaşa, canlandır. Yerinde saymanın etkilerini hafifletiyor diyebilirim. Başlangıçta küçük bir adım olabilir, zamana yaydığında bir çizelge edinebileceksin.

0|0
    0|0
    • 4gün

O monotonluğa ihtiyacım var. Artık sadece yaşa gitsin demek istemiyorum. Geleceğe dair planlar yapmak ve uğraşmak istiyorum. Ancak dediğimiz gibi harekete gecemiyorum. Aslında çok doğru diyorsun "bugünü dünde bırak" Sonuç olarak herkes kendi zaman diliminde kendi yarışını veriyor. Bundan dolayı geç kalmadım tam da zamanındayım

• 4gün

Şu anda bakışını ve görüşünü seviyorum. Hoşçakaal ve iyi geceler

• 4gün

Bakış, bakışa tabidir. Aynı dili konuşuyor olabiliriz. Hoşçakal.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

27
  • Çok hoşsun.
    Karakterine seslendim bunu derken.
    Çünkü hayatın başında, denize düşmüş balık misali neyin ne olduğundan habersiz yüzmeyi öğrenme çabaları içinde çırpınır gibi hissettirdi yazdıkların.

Hoş.. Bene aynıydım.
    Belki de bu yüzden samimi geldi karakterin.

Bana en büyük yardımı izlediğim yabancı bir dizi yaptı ;
    '' House MD. ''

Umarım sana da faydası olur hanım efendi.
    Bol şanslı hayatlar diliyorum.
    ( つ^‿^) つ

https://www.youtube.com/watch?v=2pydZwjSN0s

2|0
    0|0
    • 4gün

Öncelikle beni hoş bulduğun için teşekkür ediyorum ancak aynı fikirde değilim sonra yine teşekkür ediyorum yorumun için ve diziye bakacağıma emin olabilirsin tekrardan teşekkürler:)

• 4gün

:) Bu farkındalığım ben de bir türlü tepki yaratmadı ve umarım yararlı olur öneriniz (hanımefendi olduğum için siz diyorum) Hoşçakalın

• 4gün

Sen demek istiyorsan, seni tutan bir şey yok.
      Hayatını başkalarına göre yaşama.
      Ben '' bunu '' diyorsam senin '' şunu '' demen kimseyi öldürmez :))
      İçinden geldiği gibi yaşa 🌺
      Sadece kibarlık olgusundan öyle demiştim.. hehe

Umarım hayallerin gerçek olur, bol şanslı hayatlar bye bye 🍀

https://www.youtube.com/watch?v=MTogquZ4Aos

• Hayatını kurtarmak istiyorsan iman yolunda git kardeşim istersen yardımcı olurum

0|0
    0|0
    • 4gün

Bir zamanlar namaza başlamıştım ruhen rahatlamak istedim ancak yine başarısız oldum ve namazı terk ettim bana yardımcı olmanızı çok isterim

• 4gün

Tamamdır ve teşekkürler vee hoşçakalın

• 4gün

Sağlıcakla kalın

• Farkında olman bile önemli. İlk adımı atmışsın gerisi gelir.

1|0
    0|0
  • Kuran okumalıyız hepimiz yoldan çıkmaya meyilliyiz dünya eglenceselerine dalmış gidiyoruz

2|0
    0|0
  • Bu anlattığın beni tarif ediyor ☹️

1|0
    0|0
  • karakterine dayanarak yüyüsen

0|0
    0|0
  • Beni ekler misin bişey sorucam

0|0
    0|0
  • selam beni tanı

0|0
    0|0
  • Bir meslek sahibi olmalısın. Bunun yanında resim müzik gibi hobiler edin. Seyahat et. Yabancı dillerden öğren faklı yemeklerden ye.

1|0
    0|0
    • 4gün

Resim çiziyorum hayallerim de bunun üstüne ancak çok mıymıy bir yapım var artık hareket dahi etmek istemiyorum önerilerinin çoğu benim hayalim zaten ama işlev yok

• 4gün

Başlamakta sorun yok güzelce başlıyorum ama güzelce de pes edip bırakıyorum sorun orada amaaaa artık kocaman bir kiz olmanın verdiği lanetlikle başlamak ve bitirmek zorundayım yani kısaca hazırım

• 4gün

O zaman bol bol çalış üniversite için.

Benzer Benceler

Yükleniyor...