Ne yapmalıyım çok kötüyüm?

burnumun delikleri çok geniş ve kemerli. Erkeklerde çok göze batmasa da bir kız olarak çok göze batıyor. Fotoğraflarda nasıl burnumu düzgün çıkartabilirim diye mahvoluyorum. Artı olarak kısa boylu ve aşşırı zayıf bir kız olduğum için o burun daha da öne çıkıyor. Estetik fikrine bir sıcak bakıyorum bir soğuyorum bilmiyorum yaptırır mıyım. Asıl sıkıntı bunu gözümde daha da büyütmem ve günlük hayatımı kısıtlaması. 1 ay önce devlet okulundan özel okula geçtim ve ordaki insanlar devlete göre biraz daha şey ne biliym işte. Ve ben orda sürekli hareketlerimi kısıtlayıp istediğim gibi davranamıyorum. Gerçekten napacağımı bilmiyorum. Hiç arkadaşım da yok

0|1
34

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

34
  • Yaptır gitsin be. Yaptırmayan kaldı mı sanki. Nispet yapmak için söylemiyorum Allah'a şükür benim öyle bir derdim yok ama benim de göz altı morluklarım var kadı kızında bile kusur vardır.

0|0
    0|0
  • Benim aşık olduğum kızın da burnu kemerliydi ama çok güzeldi hala çok güzel ve sadece benim için değil kahkül felan yap çok güzel oluyor şekilli bir yüzün varsa

0|0
    0|0
  • Kimse kusursuz değildir. Herkesin var bir kusuru öncelikle böyle düşünmelisin. Sonra çok takıyorsan estetik yaptırma gibi bür imkanın var. Bunu düşünüp kendini rahatlatabilirsin 😊

0|0
    0|0
  • Takma kafaya olduğun gibi davran, estetik en son düşünülecek şer, riskleri de var, zaten estetik ameliyat olanların burnu bir garip duruyor.

0|0
    0|0
  • Paran varsa estetik yaptır yaz zamanı.

0|0
    0|0
  • Burnunun kemiğine sıçayım

0|1
    0|0
  • Hani nerde burun

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...