Gerçekten artık tükendim bu normal mi?

2 ay sonra universite sınavına gireceğim, TM de150 bine kadar yolu var olmazsa mezuna kalacağım. Çalışıyoruz bakalım ama bazen sanki kazanamayacakmisim gibi geliyor bazen ise tam tersi. Gercekten artık tükendim. Daha bitmeyen tonlarca konular var ne yapacağımı şaşırdım. Annemle az önce tartıştık ağlamamak için zor tutuyorum kendimi. Bu sene böyle saçma sapan duyguları yaşamak normal mi?

0|0
22

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

22
  • Senn gbi digerleride boyle bu sadece sana olmuyor , dusuncelerine yenik dusmemeye calis derim

1|0
    0|0
  • Dress up in a banana costume and go Christmas caroling in your neighborhood... Or perform a holy llama summoning ritual, both are good options.

0|0
    1|0
  • çok normal sen böyle düşünme olucak inşallah şu 2 ay çalışmayı bırakma hiç hatta artır çalışmanı hallolur bir şekilde

1|0
    0|0
    • 3gün

Değil mi gerçekten ilk defa kendimi bu kadar çaresiz, ezik hissediyorum. Arkadaşlarıma anlatayim diyorum onların kafa zaten gitmiş sınavdan bahsetme diyorlar. Gercekten delirmesem iyi

• 3gün

İnşallah mezuna kalmam. Çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim

• 3gün

ne demek rica ederim :)

• Normal. Çünkü strese sebep olan en büyük konulardan biriyle muhatapsın. Zaten annen ve baban sana yardımcı olmuyorsa bu konuda, bütün bir yılın böyle stres altında geçecek.

0|0
    0|0
    • 3gün

Babamla aram iyi değil. Ona kalsa liseyi bile okumuyordum. Annem en büyük destekçim. Menopoz döneminde belki ondandır bu hal hareketleri.

• 3gün

Elinden geleni yap ama mezuna kalırsan bu stresin kat kat fazlasına maruz kalacağını unutma.

• 3gün

Anladım çok sağ ol

Benzer Benceler

Yükleniyor...