Arkadaşlar elektrik aboneliği işlemlerinden anlayan var mı? Daha önce yaptıran, yeni yaptırmış olanlar?

Elektrik saatini üstüme almam gerekiyor ama şu an evimin olduğu yerde değilim başka bir semtte arkadaşımda kalıyorum
O da bana dedi ki buradaki yerden de halledebilirsin işlemlerini.
Yarın gideceğim ama size de sormak istedim. İlla oturduğum semtteki yere mi gitmem lazım yoksa başka bir yerden de halledebilir miyim? Bir de hangi evraklar isteniyor ne kadar para ödemem gerekiyor? Yakın zamanda yaptıran varsa da çok iyi olur benim için

0|1
03

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • kimlik , kira kontratı ve alacağınız elektirik abone numarası olursa geriye birşey kalmıyor 300_400 arası bir rakam yanında olsun ne çıkacağı belli olmuyor

0|0
    0|0
    • Teşekkürler, peki illa kendi semtimin oralarda mı yaptırmam gerek yoksa başka bir semtteki yerde de yaptırabiliyor muyum?

• semt fark etmiyor online sistem üzeriden herşeye ulaşıyorlar rica ederim :) kolay gelsi n

• Kira kontratı. Sayaç no. Depozito 300 civarı olabilir. Kimlik bu kadar olmasi gerek

0|0
    0|0
    • Teşekkürler peki misal ben beylikdüzünde oturuyorum ama şu an başka bir semtteyim oranın abonelik işlemi yapan bir yerine gitsem de yine işlem yapılır mı?

• Yapılır.

• Çok zor ya karışık

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...