Benim hayattaki kaybım çok mu büyük?

30 yaşındayım işsizim hiç çalışmadım asosyalim bekarım bu yaşıma kadar hep evde durdum hep eve kapalı işsiz parasız asosyal yaşadım hiç dışarı çıkmadım çıkmıyorum her gün evdeyim gençliğimi böyle geçirdim sizce bu büyük bir eksiklik mi? Benim hayattaki kaybım çok mu büyük? Hayata çok mu geç kaldım?

0|0
65

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

65
  • Kalmışsın desek sanki hayata dört elle sarılıp koşmaya mı başlayacaksın bu tarz soru sorup sorup görüşleri okumakla sayıyorsun yerinde böyle devam et :D

1|1
    1|0
    • 2gün

+1+1+1

• 2gün

Abartma o kadar da değil :D katlanacağız artık ikimiz de

• 2gün

Peki sen bilirsin o zaman ben katlanırım sorun değil

• Güzel bir TED konuşması gönderiyorum. O boş olan yılların arasına 14 dakika sığdır belki bir faydasını görürsün.
    https://youtu.be/OLc-oIrShmI

0|1
    0|0
  • geç kalmadın 30 yaşında olgun bir insansın istediğini yap içinde kalan her şeyi daha vaktin var 45 e kadar. bu zamana kadar aile baskısı falan vardı diyosan da... leme artık 30 yaşındasın kimseye hesap verecek değilsin özgürsün yaşamın tadını çıkar arkadaş edin yoksa gez toz. şehrinin önemli yerlerini ziyaret et yarın

0|1
    0|0
    • 2gün

Ben evden dışarı çıkamıyorum maalesef olgun falan da değilim güçsüz zayıf korkak özgüvensiz utangaç çekingen biriyim sosyal olamıyorum

• 2gün

sen bilirsin ben diyeceklerimi dedim

• 2gün

Peki sağol iyi geceler

• Her gün bu yüzden sızlanacagına bir şeyler için adım atsan geç kalmış olmazsın

2|1
    0|0
  • Evet hemde cok büyük kayıp bence bundan dönebilirsin derler ya zararin neresinden dönersek kardir bunu unutma hicbirsey icin degil kalbine güven dogru orada bir yerde cikar biran önce

1|1
    0|0
  • hiç bişey için geç değil. yaş sadece aptal bir sayıdan ibaret.

0|1
    0|0
  • Sen daha bir adım atmadın mı?

1|1
    0|0
  • Bence senin bundan bir şikayetin yok

0|1
    0|0
  • Geç değil

0|1
    0|0
  • Cok sey kaybetmmisin

0|1
    0|0
  • Abi naptın ya bak aynı durumdayim seninle ama yap bir seyler durma öyle, cok sey kaybetmeyi gec insan kendini kaybeder

0|1
    0|0
    • 2gün

30 yaşına kadar yaşamayı beceremedim bu yaştan sonra nasıl becericem

• 2gün

Böyle düşündükçe bir sey yapamazsın, kendine acımayı bırak ve yaşa artik

• 2gün

Ben yaşamayı beceremiyorum uyumsuzum

Yükleniyor...