BAĞIMLI MIYIM? TARHANA CİPSİNİ BİLEN VAR MI?

arkadaşlar yemeğe bağımlı olabilir miyiz sizce? ben bağımlı olduğumu düşünüyorum hemde tarhana cipsine? Gerçekten çok seviyorum kimseyle paylaşmak istemiyorum kardeşim bir parça alsa bile kızıyorum. Doğum günümde ciddi ciddi tarhana istedim almadılar diye de sinirlendim bana hediye aldıkları için. günde 1 paket bitiriyorum 450 gram ve hiçbir şey yemiyorum gün içerisinde paramı biriktirip tekrar alıyorum ve ilk başlarda 9.50 tl ydi şu an 15 lira oldu okulda bir şey yemiyorum para biriktirip kendime tarhana alıyorum. annem artık kızıyor hatta para vermiyor tarhana alıyorum diye evde yiyeyim diye ama her para verdiğinde de biriktirip tarhana aĺıyorum.. sizce bu ne?

0|0
21

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • NE masum bağlılık ya ☺️

0|0
    0|0
    • 3gün

teşekkür ederim ana öyle tatlı olsa göründüğü gibi keşke arkadaşlarımla bile buluşmuyorum param gider tarhana alamam diye

• 3gün

Bapımlılık olarak değerlendirilebilir haklısın , bunla ilgili destek al netten makale falan oku ne yapılabilir sigara dan çok farkı Yok gibi bunun

• Çok ilginç. Tadı güzel mi bari ?

0|0
    0|0
    • 3gün

çevremde seven yok. yok çok kekikli yok ekşi yok tatsız yok ağzımın tadı bozuldu diyorlar ama ben dehşet seviyorum yemin ederim sana cevap yazarken bile ağzım sulandı çok seviyorum şu an param da yok alamıyorum

• küçükken kazanına mı düştün :D

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...