Kimi erkek model gibi fit gorunurmen kimisi daha iri yari kasli gozukuyo. neden farkli oluyor?

Ikiside sporda ayni hareketleri yapmuyomu

0|0
111

En İyi Erkek Görüşleri

• Bu soru tam benlik yillardir spor yapan birisi olarak 😂 sindi sundan dolayi hayvan gibi olanlar teknikleri hafrkli harrket sayilari daha fazla ya da az oluyormanken gibi olanlar hergun spora gider ama hayvan gibi olanlar bir gun gider birgun of yani dinlenme hayvan gibi olanlar atiyorum 20 kilo kaldirir bir hareketi yaparken 10 defa 3 set manken gibi olanlar 15 kilo kaldirir 12 13 defa 4 set birde en onemli etkenler beslenme ve vucudunla alakalidir kiloluyken baslarsan spora genelde hayvan gibi olursun zayif ke baslarsan yag olmadigi icin kaslar kolay gozukur manken gibi durur ama hayvan gibi olanlarin kasi gucu daha fazla olur her zaman ben hayvan gibiyim ve gucu seviyorum halterciyim 😂😂 yanliz oyle bir yazdim ki yillardir bu soruyu beklemis gibi 😂😂

0|0
    0|0
  • İdmanları çalıştırdıkları bölgeleri ve supplementleri farklı birisi cardio ağırlıklı çalışır diğeri ağırlık ve set sporu yapar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Genetik farkı oluşturur. Genetiği iyi olan insanlar ve o kadar da iyi olmayan insanlar vardır.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

09
  • Vücut tipi, genetik, o sporla ne zamandır uğraştığı, beslenme bircok rtken var

0|0
    0|0
  • yok beslenmeleri vs farklı ve yaptığı şeyin isimleri de farklı bodybuilding ve fitness

0|0
    0|0
  • herkesın vucut yapısı farklılık gosterırkı

0|0
    0|0
  • Genler genler genler
    Spor tarzı

0|0
    0|0
  • Kalıp farklı oluyor

0|0
    0|0
  • Herkesin vücut yapısı farklı

0|0
    0|0
  • İrilerde yağ baya oluyor

0|0
    0|0
  • Tarzdan

0|0
    0|0
  • Yapmıyor

0|0
    0|0
    • Nasil yani

• Ya ayni hareketlerde biri kendini zorlamiyor diğeri kendibi biraz zorlayarak sürekli kasin gelişmesini sağlıyor habire ağırlık arttırıyor

Benzer Benceler

Yükleniyor...