Benim gibi boş olan var mı?

ne çalışıyorum ne okuyorum birşey yaptığım yok internette dolaşıyorum çok sıkılıyorum sadece benmiyim böyle olan oyanlancak bişeylerim olsun istiyorum ne yapmalıyım?(bi yerde çalış demeyin ailem çalıştırmıyor ) ailemden de uzaklaşmak istiyorum
Güncellemeler:
5gün
bilgisayar üzerinden çalıabilceğim para kazandıracak bşeyler önerin :D

0|4
422

En İyi Erkek Görüşleri

• ne yapmalıyım sorusuna vereceğim cevab bir hobi edinmek olabilir..
    bu spor da olabilir sanatda olabilir müzikde olabilir müzik enstrümanları çalmak gitar keman v. s. kurslarına gitmek olabilir. platese gidebilirsin yüzme kursu v. s. yapabilirsin arkadaşlarınla gezebilir kurslarda ve spor salonlarında yeni arkadaşlar edinebilirsin..
    ailemden uzaklaşmak istiyorum dedin onun içinde sana üniversite sınavlarına girip baska sehiri kazanıp ailenden uzaklaşmanı tavsiye edebilirim.. genelde insanlar aileden uzaklaşmak için ya başka sehirden iş bulur tek yaşar ya da üniversite bahanesiyle evden uzaklaşır.
    kocaya kaçanlar arkadaşıyla takılanlarda oluyor ama kötü yola düşme tehlikesi var. ailenden uzaklaşmak yerine ailenle pek muhattap olmamanı tavsiye ederim bende pek muhattap olmuyom herkes kendi halinde ne halleri varsa görsünler havasındayım zorunlu olarak konuşmam gereken seylerde bile tartışıyoruz o derece yani bizim durum daha berbat ama sabredicez artık napalım. bizi onlar doğurdu onları begenmiyoruz ama yapacagımız bişey yok biz iyi insan olmaya çalışalım aileyle çok tartışmayalım genelde tartışmayı onlar çıkarıyor hep :D

0|0
    0|0
    • 5gün

bende aynı yabancı gibiyim onlarla

• 5gün

hiç muattap olma odana geç bilgisayarda takıl. git 100 tl'ye gitar al kursa git aylık 50 tl'ye kurslar var sanada değişiklik olur sıkıntın geçer sipor salonuna yazıl 3-5 saat orda takıl sanada değişiklik olur.

• 3gün

teşekkürler eig için

• En sevdiğim usül Esnaf usülü :D

0|0
    0|0
    • 5gün

esnaf olsam oturduğum yerden para kazansam amenna

• 5gün

Hahaha olmayadabilir niye tepki verdin bana şimdi sen :D Mesaj atmanı istemiştim pat diye yazmak yerine böyle söylemek istedim :D

• 5gün

Çok anlayışsızsınız ve çok acımasızz

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

420
  • var hemde tam burda dünya ile arasında nefret olan ölmeye can atan ruhu kurumuş bomboş bir boşluktan ibraret biriyim...

1|0
    0|0
    • 5gün

çalışmayı veya birşeyler yapmayı düşünmedin mi hiç

• 5gün

düşündüm ama hiç birinde çalışamadım çünkü sadece sevebileceğim bir işte çalışmak var aklımda oda şu an afad a girmek için eğitim alıyorum eğitimimi tamamlayınca belki afad da çalışabilirim dunyada iyi insanlar varsa belki onlar için birşeyler yapabilirim diye düşünüyorum

• Neden çalışmıyorsun ki bütün gün evde zaman geçmez zaten iş bulup çalış bence ya da bir spordur vs gibi şeylere yazıl zamanın geçsin biraz dışarıda arada kitap falan oku.

0|0
    0|0
    • 5gün

ailem izin vermiyor diyorum ya bana bilgisayar üzerinden para kazandracak şeyler lazım

• Benimde bu sene son lisem bitiyor ne yapacagimi bilmiyorum calismak istiyorum ama kendime göre is bulamiyorum :( ama kurslara gidebilirsin dans kursu, plates vb kendini gelistirebilirsin ileride kendi yerini acabilirsin kendi isinin patronu olabilirsin.:)

0|0
    0|0
  • Bende evden calistigim icin boyleyim tam bir molotonluk

0|0
    0|0
    • 5gün

vayyy nasıl evden çalışıyorsun

• 5gün

Party malzemesi isi ile ugrasiyorum bu aralar evde takiliyorum. Sioaris durumuna gore gidip hazirlayip gonderiyorum

• 5gün

hmm

• Dizi, film, anime kendini bunlarla mesgul edebilirsin bir kedi al mesela

0|0
    0|0
  • Sen şimdi internette çok gezmissindir güzel siteler buldun mu

0|0
    0|0
    • 5gün

tek gezdiğim instagram :d

• 5gün

Ne bilim ya işte bende sana sordum işte ise yarar yerler falan 😊 bende sosyal medya kullanmıyorum insta face vs insanı çok bağlıyor hapsediyor ona resmen ama insanlar farkında değiller kafalarını kaldirmadiklari icin

• 5gün

doğru ama benim yapabilcek bişeyim yok :/

• Resım, müzik, kitap, sosyal aktıvıteler , yuruyus ne bılım bıseyler yap

0|0
    0|0
    • 5gün

para kazandıracak bişeyler istiyırum bilgisayar üzerinden :/

• Yabancı dizi izle

0|0
    0|0
  • Valla bende iş de var yine de boş zamanım çok

0|0
    0|0
  • Sen boş zamanında hepmast yapiyondur ohalde

0|0
    0|0
  • Aynı ben

0|0
    0|0
    • 5gün

sıkılmıyormusun biyerde çalışmayı falan düşünmüyor musun

• 5gün

Hafta sonları marangoz atölyesinde çalışıyorum

• Bende senin gibiyim

0|0
    0|0
  • Nasıl bari zevklimi

0|0
    0|0
  • Durumun kotuymus

0|0
    0|0
    • 5gün

ne yapmalıyım sence

• 5gün

kolay strese girmeyeceğim tarda kafama yatan şeyler istiyırum farklı enteresan olacak :D

• 5gün

Takipci kas falan reklam al internetten para kazan sen 😂

• Bende aynı öyleyim intihar edesim geliyor

0|0
    0|0
    • 5gün

benimde aklımdan geçmiyyor değil ama sabrediyorum senindem ailen izin vermiyor çalışmana

• keske bende snn yerinde olsaydım

0|0
    0|0
    • 5gün

olsan ne yapacaksın bir empati kur benim yerime koy kendini nereye kadar en güzel yaşlarım heba oluyor

• 5gün

hmm güzel taktik bak kafama yattı bana bunlarla gelin bilgisatar üzerşnden olacak tarzda :D

• 5gün

daha var ben sana yardımcı olurum

• Askere gelmeden önce bende öyleydim 😂

0|0
    0|0
    • 5gün

sıkıcıydı dimiiii

• 5gün

neden kiii

• 5gün

Yapamazsın çünkü 😂

• Çok var

0|0
    0|0
  • Bnde öyleyim

0|0
    0|0
  • Valla aynı ben

0|0
    0|0
    • 5gün

bişeyler yapmak istiyorum istemiyorum böyle olmayı en güzel yaşlarımı öldürüyorum resmen

• 5gün

Yeni çıktım işten

• 5gün

hım

• Senin gibi cok var

0|0
    0|0
  • Bende ayniyim

0|1
    0|0
  • Temiz kizsan evlen gitsin

0|0