Evde Hiç Sıkılmadan Vakit Geçirebilir Misiniz?

Evet, dışarıda vakit geçirmeyi seven bir insanım ama evde kaldığımda da en iyi şekilde vakit geçirebiliyorum. Peki ya siz? Neler yapıyorsunuz sıkılmamak için?
Ben yarın yokmuşçasına film izlerim genelde.
Ben yarın yokmuşçasına film izlerim genelde.

10|2
276

En İyi Kız Görüşleri

• Genellikle ya kitap okurum kahve eşliğinde, ya da netflix açar dizi ve film izlerim. Notlarımı gözden geçirir, eksik varsa not falan çıkartırım. Evde olmaktan pek sıkılmam yani, yapılacak şey yok. :)

2|2
    0|0
  • Sıkılmadan evde bir hafta kalabilirim,
    Kitap, kahve, film, telefon yetiyor tek takilmabilmem için.🙂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Film... oyun.. abucubur.. yemek... sonra uykum geliyor ama ben yine film yemek, abucubur takılıyorum sonrada bir bakmışım ki sızmışım!!! :) :) Ne güzel günlerdi!!!

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

254
  • *coraplar ayrı bır hava katmıs gorsele : ))

evde zaman gecırmeyı severım sıklıkla... degısır fılm ınternet mutfakta yaratıcılık ama gecırebılırım. sıkılmam.

0|1
    0|0
  • kendisine tahammül edebilen ve mental olarak kendisine yetebilen insandır. hobileri vardır, merakları vardır, güzel bir kütüphanesi vardır, yalnız kalıp düşünmek istediği bir çok şey vardır. birileri dışarı çağırdığında onu doyuran ve besleyen ortamdan ayrılacağı için rahatsız olur.

1|1
    0|0
  • huzurludur huzurlu. huzurun olmasin hele bir bak duvarlar nasil geliyor ustune. o kitaplar filmler nasil anlamsizlasiyor birden. huzurunu kaybeden insan hicbir eve sigamazken huzurlu insan kendiyle saatlerce sikilmadan vakit gecirebilir minik bir odada. huzur her seydir, dunyayi gosteren filtredir. geri kalan tum duygular onun uzerine insa edilir.

0|1
    0|0
  • yalnizlik kacinilmaz bir son. cogu zaman eve kosup iki bira acip film izlemek, bir sarap icip muzik dinlemek, kendi kendine müziktir makettir guzel hobileri icra etmek, kitap okumak harika bir sey. ancak bunu surekli hale getirmek, birnevi ev kusuna donusmek, disardaki her seyden sıkılıp eve kapanmak bir ruh hastaligidir.

lutfen cizgiyi koruyalim efenim.

0|1
    0|0
  • okuncak çok kitap, izlencek çok güzel filmler, diziler var. dinlencek harika müzikler ya da yapılabilcek onlarca hobi var. o yüzden evde oturan sıkılacak diye bişey yok.
    he ben bunlardan hangisini yapıyorum diye sorcaksanız benim hobim tavan izlemek.

0|1
    0|0
  • günlük hayatı sakindir pek sosyal bir tip değildir.
    ulen 1 hafta aralıksız alışverişe çıktım akşam 11 sularında döndüm eve. bir gün evde oturunca g**üme kurt girmiş gibi deli deli dolandım evde. sonra da zaten bu böyle olmayacak dedim çıktım.
    ne zaman paranın hamına su kaçırdım işte o zaman kırdım dizimi evde oturdum.

0|1
    0|0
  • günün sonunda evime gitmek beni mutlu eder. dedikleri gibi insanın evi kalesidir; eğlenip, dinlenip, huzur bulduğu yerdir. haftasonları da evde kalmak ve zaman geçirmek istiyorsanız yaşlandınız demektir...

0|1
    0|0
  • evde oturduğumda hafif bir müzik açar, alır kitabımı okurum. bir de az şekerli türk kahvesi yanına. insanların cıvık sohbetlerinden, yalan sözlerinden de sıkılmışım zaten. evimde oturur mis gibi kafamı dinlerim.
    yaz beni, yaz yaz yaz...

0|1
    0|0
  • açıkçası elinin altında müzik, kitap, film seçenekleri olan biri neden sıkılır hiç anlamam. ulan keşke gün bitmese bu üçlüyü çevirip dursam.
    can sıkıntısı çok ciddi bir lükstür.

0|1
    0|0
  • Sıkılmıyorum, bir şekilde vakit geçirecek şeyler bulurum kendime.

0|1
    0|0
  • aile üyelerim varsa özellikle annem ona yaptığım şakalar mutfak işleri vs-vs vakit geçer gider

0|1
    0|0
  • Pc elimdeyse ya da ilgilendiğim biley varsa sıkılmam

0|1
    0|0
  • evet, gereksiz kalabalığın olmadığı her yer güzel benim için (ailem dışında)

0|1
    0|0
  • gıpta ederek gözlemlediğim kişilerdir. küçük şeylerden mutluluk duyabilen, düzen ve sakinliği seven özellikleri mevcuttur.

0|1
    0|0
  • okuması gereken kitaplar, keşfetmesi gereken filmler/dizileri olan insandır. insanların sahte hayatlarından bunalmıştır.

0|1
    0|0
  • Beni evde bıraksalar hiç sıkılmam. İlla ki içat çıkarırım kendime 😂

0|1
    0|0
  • zamaninda cok disarida oldugu icin artik yapacak seyi kalmamistir.

0|1
    0|0
  • Ben evdeyim zaten hiç sıkılmıyorum

1|1
    0|0
  • Mecburiyetten oluyor malesef

0|1
    0|0
  • Kitaplarım olsun yeter

0|1
    0|0
  • Kitap okuyorum genellikle. 😂