En sevmediğiniz TRİP cümlesi/kelimesi nedir?

Soru yukaridadir😂😂En sevmediğiniz TRİP cümlesi/kelimesi nedir?

1|2
9469

En İyi Erkek Görüşleri

En İyi Kız Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

9267
  • Çok eskiden bir kız tanıdığa denk gelmiştim sevgilisi onu aldatmış hıncınıda tüm erkeklerden çıkarıyordu tüm erkekler aynısın işte demişti bir kızlada sohbet ederken beni başka bir kızla haşir neşir görünce vehut bir kızdan bahsetseydim ona yüzü somurtkan hal alırdı sık sık şakalaşan ciddi hale bürünür soğuk davranış sergilerdi neyin var derdim bana birşeyim yok derdi keyfin kaçmış gibi acaba yanlış birşey mi yaptım diye sorardım bana yanlış birşey yapmadın yok birşeyim sen ağlıyor musun bana hayır niye ağlıyayım gözüme toz kaçtı o kadar benden hoşlanıyor diyeceğim sevgilisi vardı sevgilisinide öve öve bitiremiyordu ben güzel bir kızla uzun uzun sohbet ettim desem bana soğuk davranırdı her iş çıkışında beni eve kadar bırakır mısın yolda bana laf atan erkekler oluyor seni görseler etmezler yanında olmamı isterdi bazende nedeninide söylemezde gelme benle derdi ne oldu niye gelmemi istemiyorsun bana etraf komşular dedikodu yaparmışta yanındaki erkek sevgilin mi diye yanlış anlaşılırmış bende sen zaten beni eve kadar bırak diyen sen değilmiydin bana kızgın isen ne için kızgın olduğunu söyle bari derdim yüksek sesle rahat bırak gelme diyor görende kızı taciz ediyorum sanır kızı takip ediyorum sanır ben ona yardımcı olmak için ısrar ediyordum kızmıştım beni sapık gibi lanse etti ertesi günde iş çıkışında onun gittigi yoldan değil başka yol gidiyordum peşimden koşarak geldi şimdi burdan mı gidiyoruz diye ben ona sen yukardan gitmiyormuydun diye sordum kız bana kararımı değiştirdim şimdi aşağıdan gitmek istiyorum bende peki deyim yukarı yolu seçtim yine yanıma geldi ona hani yanında olmamı istemiyordum şimdi sen geliyorsun hani görenler bizi sevgili sanacak diyen sen değilmiydin bağırıp çağıran ulu orta yerde sanki seni taciz ediyormuşum havası dışarıya veren sen değilmiydin durdum kızım dedim bana lütfen dürüst ol gerçek hislerini dışarı vur tutma içinde tutmaki bende ona göre tavır takınayım bana neden bahsettiğini anlamıyorum dedi bende kalbinin derinliklerinde

1|0
    0|0
    • bir his var bunu dışa aktarmıyorsun bu içindeki his öfke olarak yansıyor bana karşı hislerin ne dedim anlamadım o an sadece moralim bozuktu peki tamam öyle olsun dedim iki kişide bu sitede yaptı ilk defa karşılaştığım ya da ben öyle hatırlıyorum bu sitede kendini iyi gibi göster ama sen ne yaptığını daha iyi biliyorsun dedi ne yapmışım dedim bilmiyorum söyle herkesin içinde dedim sen beni çok kırdın üzdün bazen diyorum beni acaba birileri ilemi karıştırıyorlar nasıl geçmişte bir yerde oturuyordum bir kaç kız önüme geldi benle samimi konuştular yıllarca tanışıyormuşuz gibi el uzatım naber canım uzun süre ortada yoktun kolumdan çekiştirip eğlence mekanına gidelim eğlenelim bir kaç kız vardı içimde ya kamera şakası olmalı yahut gerçekten beni bir tanıdıklarıyla karıştırdılar onlara beni birisiyle karıştırdınız her kimle karıştırdıysanız o ben değilim yabancı biriyim bana şaka yapma sırası değil gel bizle dediler bende onlara hayatım boyunca eğlence mekanına gitmedim gitmem sen bize eskiden çok geliyordun ceyda dan mı ayrıldın ondan öfken bende ceyda kim siz kimsiniz bilmiyorum lütfen beni rahat bırakın ne yapıyorsanız yapın demiştim herkez beni bir tanıdıyla karıştırıyor buda böyle olabilir tanımadığımküçük bir kız koşarak bana sarıldı enişte dedi şaka gibiydi

• “Sana ne” cümlesi ama aklıma geldi bu da böylelikle;

2|1
    0|0
  • Ok.. serum taktilar ama iyiyim 😂 sonrada googleden hemen serumlu kol fotosu 😂 yer miyim bunu tabiki hayir 😉😁

1|1
    0|0
  • Hı hı anladım kadar sinir edeni yok ya da kesin öyledir bunu diyince istemsizce kendimi ifade edesim açıklama yapasım geliyor

1|0
    0|0
  • ''Bunlar nasıl doktor yaa? Daha bir serum takmıyorlar.. Öldüm ölücem nerde seruuum serumum nerde beniiim?''

1|0
    0|0
  • Yani söz trip atınca karşı taraftan ne bekliyorsunuz?
    Bir turlu bunu anlayamadım
    Cunku yine her şey ayni sonucta
    Gereksiz yere niye kendinizi yorarsiniz

1|0
    0|0
  • “Ben zaten senin neyinim ki?” Bak anılarım depreşti ahshdjf

2|0
    0|0
  • ay çok eğlenceli 😂 yorumları okumaya geldim bir rez aldim buraya ahah. ımm bence şey "aferin" baba cümle her şeye çekilebiliyo🤦‍♀️

1|0
    0|0
  • Ciddi olur musun? Ben geriliyorum bana ciddi ol diyor.

1|0
    0|0
  • En gıcık olduğu trip yapıyo ama cğmlede yok bişeyde yok nşye yaptığını anlamaya çaşlışmak yok mu ayar oluyorum. Uğraş uğraş sora sen ne olduğunu biliyosun derler ula bilsem niye sana dil dökeyim anlatırım işte 😁😁

1|0
    0|0
  • ‘Tamam’
    ‘Yok bir şey’
    ‘Müsait değilsin heralde’
    ‘Sen eskiden böyle değildin’ ve daha bir sürü şey 🙃
    Edit: tripten nefret ederim 🙄

1|0
    0|0
  • Trip atan kız sevmezler ama atmayanıda tercih etmezler ah şu erkekler!

1|0
    0|0
  • Bidaha yazmam gidiyorum numaranı siliyom hoşçakal. dd.. d. dd

1|0
    0|0
  • Öfff iyice saçmaladın sende he... sanırım budur yoldaşım en nefret ettiğim kelime :)

1|0
    0|0
  • Genel olrak trip kaldıramamaya başladım bunalıyorum

1|0
    0|0
  • tamam ) bakın bu kelime tribn her türlüsünde görülür etkisi cok güclü olup sizi susturur 😏

1|0
    0|0
  • ok :D veya akşamsa iyi geceler denmesi sohbetin ortasında

1|0
    0|0
  • Şimdimi geldim aklına hep ararsın bir kere aramazsın tekrar aradığında bu cümleyi duyarsın.

1|0
    0|0
  • Anladım peki hıhı evet ne ya boşver sen bilirsin...

1|0
    0|0
  • Neyse hadi birşey söylüyor musun? Bn uyuyacağım ya da işim var😂😂😂

2|0
    0|0
  • peki haklısın ben senin neyinim ki (isyan edesim geliyor)

1|0
    0|0
  • Yaw ne var bu "ok" da. Gayet kullanışlı bir kelime

1|0
    0|0
  • Trip atanlar allah aksine yan gezegene gitsin yasasin

1|0
    0|0
  • Bir erkeğin trip yapmasını başlı başına itici buluyorum.

1|0
    0|0
  • Sen git onun söylediğine inan bana güvenmiyosun ztn

1|0
    0|0
  • Sen ne çok sinir bişeysin ya! Dediler. Öyleyim evet

0|0
    0|0
  • Sen bilirsin...
    Burda anlatılmak istenen tam olarak sen hele bir yap şeklinde sjsjs

1|0
    0|0
  • Halen görseldeki gibi cümleleri böyle yazanlar var mı. Düşman başına vermesin yarabbiii

0|0
    0|0
  • Gelmezsen gelme

1|0
    0|0
  • Ok diyene bir düzine ok atasım geliyor 😄😄

2|0
    0|0
  • En gıcığı "OK". Nefret ediyorum bu tripten.😄

1|0
    0|0
  • Tribin kendisini hiç sevmem.

1|0
    0|0
  • Düstüm dizim knıo mutlu ol disjnsks

1|0
    0|0
  • "Peki" :D

1|0
    0|0
  • tm...

1|0
    0|0
  • Genelde atığım trip tamamm

1|0
    0|0
  • Yok bir şey. Ulan şeytan diyor neyse sakinim.

1|0
    0|0
  • poko

1|0
    0|0
  • Hmm iyi ok tamam by

1|0
    0|0
  • Adamı öldürürsün sen yaa

1|0
    0|0
  • AYNEN

2|0
    0|0
  • Hepsini sevmem

1|1
    0|0
  • Ne kızıcam sana ben😳😳😳

1|2
    0|0
  • Peki!

1|0
    0|0
  • İyice dusuyorsun diyen kendisi dusuyordur

1|0
    0|0
  • @zeusunoğlusu söz sende 🙈

1|0
    0|0
  • Kesinlikle PEKİ

1|0
    0|0
  • Ok, tamam, peki, of sanane be ve anladım.

1|0
    0|0
  • hıh diyorlar

1|0
    0|0
  • Ok :D

1|0
    0|0
Daha Fazla
109

Benzer Benceler

Yükleniyor...