Hiç olmadık bir zamanda kazara birinin gözlerine bakıp kitlendiğiniz oldumu hiç?

Neden baktığınız bilmessiniz ama gözünüz hep takılır sizede olurmu?

0|5
851

En İyi Erkek Görüşleri

• Bir zamanlar olmuştu. Öyle muhteşem bir çift gözdü ki, kendimi alamamıştım.
    Özür dileyerek iltifat etmiştim.
    Maşallah de, demişti 😃😂

1|0
    0|0
  • Olmuştu ama o gidince bile orda kalmıştım ne düşünüyordum hiç hatırlamıyorum ama

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Yanlış anlaşılmalara da sebebiyet veriyor bu durum gün içinde üzgünsem dalgın olduğumda oluyor kadın ya da erkek.

1|0
    0|0
  • Oluyor arada

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

649
  • Bende olmuştu bir kere oda şöyle kuzenin arkadaşı idi ama yakışıklıydı şimdi Allah var 😀😀 bununla göz göze geldik bu baktı ben baktım bu baktı ben baktım şöyle 10 sn den fazla döndük baktık birbirimize sonra utandım valla 😀😀😂😂 sonra utandim 😀😀😀 yine baktım hala bakıyor içeri kaçtım daha 😀

1|0
    0|0
    • Güzelmiş. Bu öyle değil ama neden yaptığımı bilmiyorum.

• Bende sanki yarisir gibi halbuki ne bakıyorsun boşver ama gözlerimizi ayirmadik bir 10 sn belki biraz fazla. Dss

• oldu bir kaç defa hatta birinde tam kızla göz göze geldim tesadüf iri yarı bir arkadasım vardı sırtıma bir vurdu kaç olm kaç kız seni yiyecek gibi bakıyo diye bağırınca karizma falan yerlerden topladım

1|0
    0|0
  • Olmuştu birkaç sene evvel evet. Otobüse bindiğimde ortalara doğru ilerliyordum boşluk var mı diye bakınaraktan, bir çift mavi gözün bana baktığını fark ettim göz göze geldik ayıramadım gözlerimi öyle ilerleyip vardım yanına sonra utandım duramadım az daha geçtim onu ama bakışmaya devam etmiştik yolculuk boyunca :) bu da böyle bir anım işte :P

1|0
    0|0
  • Bakmak değilde boşluğa dalmistim metroda megersem karşımda kız varmış fark ettigimde kız guluyordu direk kactim nsnsn

1|0
    0|0
  • Yok ama yas itibari ile sizinle karsilasmis olsam sanirim bu gerceklesebilirdi yas itibari guzelliginiz alimli ve hos olusunuzla... vs vs.

1|0
    0|0
  • Kazara bakmıyorum bilerek isteyerek bakıyorum ve gözlerimi o ayırana kadar ayırmıyorum.
    bu oyunda tek bir kez kaybettim. sene 2015 bayi toplantısındayım. karşıma bir kadın oturdu kıvırcık saçlı sarışın ince belli dolgun dudaklı yeşil gözlü. hoşbeş sohbet muhabbetten sonra onunla ilgilendiğimi hissettirdim anladı tabiki. :)
    bir süre sonra gözgöze geldik tabi bilerek baktım gözlerimi hiç kırpmadan ayırmadan bakmaya devam ettim zaten bu benim taktiğim.
    Ama kadın öyle zorlu çıktıki aynını oda yaptı. baktıkça baktı gözleriyle yedikçe yedi. ben diyim bu cilveleşme 1 dakika siz diyin 2 dakika sürdü. Ama kazanan o oldu. gözlerimi çekmek durumunda kaldım :)
    molada dışarı çıktık birer sigara yakıp birbirimizin yüzüne üfledik :)

1|0
    0|0
  • Oldu, bu genel de otobüs veya metro da oluyor. Ama benim ki kadin ya da erkek ayrimi yapmadan oluyor. Dikkatimi ceken birine karşı, istemeden baktigimi fark ediyorum her seferinde

1|0
    0|0
  • Dün Cevahir'de oldu , yanımda sarışın arkadaşım vardı , diğer sarışın hatun ısrarla , amaaaaa yanında o var gibi bakıyordu , bende kilitlenip hayııırr ! O benim sadece arkadaşım bakışı yaptım :D

1|0
    0|0
  • Yok neden baktığını bilmeden gözüm takıldığı olmadı

1|0
    0|0
  • Gözlerinin derinliği bazen çeker. Beğeni mi yoksa farklı birşey mi anlayamadım şimdiye kadar.

1|0
    0|0
  • yok be nerde oda da yalnızım çok yalnızım :( dışarıda da takılsa ne olacak hepsi arkadaş ama arada öyle boş boş bakmışlığım çok

1|0
    0|0
  • Evet kitlendiğim oldu ama gözlerini görmeden
    Sonra ne oldu biliyonmu?

0|0
    0|0
  • Üniversite öğrencisi bir hanımefendi ile göz göze gelmiştik tren garında çok güzel bakıyordu hanımefendi

1|0
    0|0
  • Genelde dikkatli bakmamaya çalışırım, genelde de bakan değil bakılan olurum

1|0
    0|0
  • Olmuştur. Çok saçma bir an o an. İstemediğiniz biriyse yanlış anlaşılırsanız sıkıntı oluyor.

1|0
    0|0
  • Olmazmi kim olmadi derse % 100 yalandır ellerine sağlık

1|0
    0|0
  • oldu hatta kız geldi hoşlandın mı filan dedi dedim ne oluyor :D

1|0
    0|0
  • genelde dikkatli baktığım için öyle bir izlenım oluyor

1|0
    0|0
  • Sen halen aşık olamadın mı 😊

1|0
    0|0
  • Evet bazen oluyor ve hiç gözünü alamiyorsun

1|0
    0|0
    • Hımmm sadece bana olmamış bu. Bu tür şeylere çok dikkat ederim aslında. Arkadaşımla önemli bir şey konuşuyorsuk sürekli adama baktım ya çok saçma :)))

• Maksadını aşan bir ima oldu bu ve hoş değil.

• Yanlış yorumladin

• herkese olur bence bu :)

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • benim hep oluyor çözemedim ama

1|0
    0|0
  • Olmuyor artık yaşlanıyorum galiba😂

1|0