Lise Hayatınız Nasıldı? Ben bu durumda ne yapmalıyım?

Lise hayatınız nasıldı? Nasıl geçti? Ben kendi açımdan konuşacak olursam zehir gibiydi, Sınıfın ezik çelimsiz çocuğuydum. Sürekli dalga geçilen aşağılanan dersleri kötü olan bir şeydim. Kızların iğrenerek bakmasını mı söylesem bir erkek olarak kendimi savunamayıp sürekli ağlamamı mı? Benimle uğraşanları hocaya şikayet etmemi mi... Hatırladıkça utanırım. Bu yüzden bir şeyleri yaşayamadığım için içim bazen pişmanlıklarla dolar. Değişim geçirmeye Lise 4 te başladım. Karakterli, Sosyal, Yardımsever çevresince sevilen arkadaş grupları olan bir insan olmam ilk 19 yaşında oldu düşünebiliyor musunuz?20 yaşında çocukluğu saymazsak ilk sevgilim oldu. Derslerim iyi değildi haliyle Lise diploma notum 68 di. Başarısızdım. Hocam ailemi çağırıp sizin oğlunuz Spastik Özürlü demişti inanabiliyor musunuz? Ama buna rağmen iyi bir okul kazandım 65 küsür bin sıralama yaptım. Kendimi değiştirdim, Saçlarımı uzattım kızların iğrenerek baktığı birinden kızların aşık olabileceği bir erkeğe dönüştüm. Ancak bu yaşadıklarım beni ciddi manada yaraladı. Şu an tek başıma dünya seyahatine çıkmayı planlayacak kadar kuvvetliyim karakter olarak. Size bunca şeyi neden anlattım bilmiyorum ama geçmişimde bu yaşadıklarım beni ciddi manada ruhen yaralıyor. Herkesin çocukluk ve Lise çağlarında hatırladığı güzel anılarken benim hatırladığım ise sadece dışlanma, aşağılanma ve hor görülme.. Okuyanlara şimdiden teşekkür ederim.

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• Bende birebir aynı şeyleri yaşadım beni anlatmissin lise hayatina kadar :) bende lise 4 te açıldım.. ama hep tip var derlerdi sende.. sadece çok utangaç kırılgan birazda sınırlı birisiydim.. lise bitti 2 yıllık üniye gittim orda başladı olaylar ne kafalar ne kafalar :)) bambaşka ortamlar sabahlara kadar eğlenmeler bana çok iyi geldi o şehir ve okul..2 yıllık oldu 4 yıl :D ama bitiremedim okulu.. yalniz bana okadar çok şey kattiki.. zihnimi kendimi yönetmeyi öğrendim insanlarla iletişim kurmayı gelistirdim.. okulu bıraktım biraz kovaladım hayatı şansıma yurt dışına gittim çalışmaya.. şu an herşey çok güzel.. ara sıra farklı ülkelere gezmeye gidiyorum.. aslinda korkuyormuşum hep bişeykerden ailemden çevremden. . çok şükür korkularımla yüzleştim aştım bir çok şeyi.. seninde kendini geliştirmene hayatı sevmene sevindim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet benimde çok kötüydü tam 109 kiloydum okulun en şişman ve en çirkin kızı bendim, hiç sevgilim olmamıştı herkes dalga geçer acıyan gözlerle bana bakardı. Allah'ım neden ben böyle çirkinim diye söylenirken kendime ınstagram hesabı açtım orda shoplu resimler çekinmeyi öğrendim makyaj yapmaya başladım yavaş yavaş internetten makyaj videoları özledim lise bitti o yaz karar verdim ve 33 kilo verdim şu an 74 kilo falanım boyum 175 çok şükür ki kendimin farkına vardım güzel kıyafetler aldım saçımı değiştirdim makyaj yaptım ve hemen sevgilim oldu

0|1
    0|0
    • Değişimin güzel olmuş.. insan en çok kedisiyle kendi zihniyle zaman geçiriyor.. kendinin güzel olmadığını düşünen kendini sevmeyen beğenmeyen insan aynalara ve hayata küsüyor özgüveni olmuyor hep negatif yaşıyor.. bence her insan sağlığına ve kendine önem vermeli en başta.. peki nasıl zayıfladın? Kuzenim 24 yaşında bayan çok tatlı bir yüz güzelliği var ama kilolarini veremiyor 93 kilo.. tavsiyen nedir?

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

45
  • Benim lise hayatım da böyleydi. Sürekli dışlanırdım ama notlarım dersleri önemsemiyor olmama rağmen yüksekti. Ben de ispiyonculuk yapardım ve hala daha pişman değilim. Tek şanssızlığım kötü bir okula düşüp sosyalleşmeye değecek bir çevrem olmayışıydı.

0|0
    0|0
  • Bu resimde gördündüğü gibi şişman özgüvensiz kendi haliden takılan biriydim, şimdi o anları düşündüğümde tatlı birer anı hepsii. d

0|0
    0|0
    • Kardeş bravo güzel değişim olmuş sende.. fazla kilo kesinlikle hoş değil.. peki nasıl zayıfladın? Bayan kuzenim var oda zayıflamak istiyor

• Unut gitsin.

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • sınıfta tek erkektim gerisini analtmıcam :D

0|0
    0|0
  • Lise hayatim ayni bu şekilde geçti hatta daha berbat olabilir

0|0
    0|0