Ev sahibi tehdit ediyor mahkemeye vermekle?

Arkadaşlar osmaniye de üniversite okumaktayım. 4 ay önce ev tutmuştum ve sürekli eve gelip elektrik faturasından rahatsız etmesinden bıktığım için evden çıkmaya karar vermiştim ve anahtarı teslim ettim. Sonrasında ailemi arayıp mahkemeye vermekle tehdit ediyor ve ev bu arada kontratsız. Mahkemeye verebilir mi kontrat olmadan?
Güncellemeler:
Edit: Yorumlar için gerçekten sağolun bende mahkemeye vermesini istiyorum ki hem kendisi ceza yesin hem de ben dava açıp kazanayım çatır çutur da yiyeyim

0|0
111

En İyi Kız Görüşü

• Verse de bir sonuca ulasamaz sözleşme yoksa

0|1
    0|0
    • Evet hiçbir sözleşme imzalamadım bunun için ailemi arayıp sürekli rahatsız ediyor

• Engelleyin numarasını senin evde kalmak gibi bir zorunlulugun yok çık git boşver

• Tamamdır

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

010
  • ne icin mahkemeye vericek bir kontrat yoksa stopaj ödemeyip suç isleyen o :)

0|1
    0|0
  • hiç birşey yapamaz hatta kontratsız ev verdiği için vergide vermiyordur anlayacağın mahkemelik olursanız ev sahibinin kıçına girer

0|1
    0|0
    • Yani kendi zararlı çıkar

• Gerektiğinde yapacağım hakkımı savunurum gerekirse

• Oyle olmali zaten

• Yanlış mı anlıyorum yoksa sana evini açan adama elektrik faturasını kitlemeye mi çalışıyorsun. Doğru anladıysam senin gibi insanlar yüzünden kimsenin kimseye güveni kalmadı. Sen kalitesizlik ikonusun

0|1
    0|0
  • hiç bir zikim edemez çık git numarasını da engelle geç. söyle baban da engellesin

0|1
    0|0
  • Birsey yapamaz mahkemeye verse sen kirani zamaninda odedigini ispatla gerisini hakime savciya birak asla korkma

0|1
    0|0
  • Gitsin etsin, hic birsey tutturamaz

0|1
    0|0
  • bisi olmaz

0|1
    0|0
  • veremez :D

0|1
    0|0
  • Hiç bişey yapamaz

0|1
    0|0
  • Kontrat yok resmiyet yok. Korkutmaya çalışıyor

0|1
    0|0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...