Harbiden el tutmanin tiple alakası varmı?

Eskiden siskoyken sevgilim olurdu yolda yürürken elimi tutmazdi bakimsizdim o zamanlar.17 kilo verdim şu an 57 kiloyum boyum 1.69 . ve ilk buluşmada bile elimi tutmak isteyenler oluyo yürürken. Kız kankamda buna. bak el tutmanin tiple çok alakası var Barbara Türkiye'ye gelse bütün erkekler elini tutmak ister bu sevgimi hayır tip. aşk falan diyenlere bakma el tutmanin tiple çok alakası var dedi
  • Var tabi hiçbir erkek sisko bakimsiz kizin elini tutmaz
    A seç
  • Hayır ne alaka yok
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum. Benim de bir arkadaşım internetten tanışmış, bir de o sırada Konya'da okuyordu, gittiği yeri hatırlamıyorum. Başka sehirdeydi çocuk, yüz yüze tanışmak için gidiyor. Çocuk arkadaşımı tren garında karşılıyor ama ne elini tutmak istiyor, ne de sarılıyor falan.. Sonra demiş ki benim ufak bir işim var, sen burada bekle geleceğim. Arkadaşım beklemiş beklemiş gelmemiş çocuk, en sonunda arayıp iptal mi etmiş ne etmiş. Ne kadar dangalak insanlar var, o zaman bir oturur sohbet edersiniz, kusura bakma ama ben seni kendime yakıştıramadım der, kızı gönderirsin. İnsanlık bu kadar mı ölmüş? Arkadaşım da kilo vermeye çalışıyor şimdi, yüzmeye falan gidiyor..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Acı ama gerçek tutmaz

0|0
    0|0
    • Burda önemli olan sevgi diyenlerin hepsi yalan mi

• Hayır ama şişmansan normalden onu aeven içten sever ama niyeti başka olan da onu sever gibi görünür onlar tutmaz ama gerçekten seven asla ayrım yapmaz

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

41
  • Cogunlukla tiple bir ilgisi var bazilarida yoksukluktan biriyle cikiyor sonrada elini tutmaya cekiniyor cok sacma seyler sevmiyorsan elini tutma cesaretin bile yoksa niye birlikte oluyorsun o insanla seven insan ne olursa olsun tutar tipsiz olsan bile bu gercek istisnalarda olabiliyor senin dedigin konu gibi

0|0
    0|0
  • Bence erkeğe bağlı ya yine de ben de kiloluyum ve tutuyorlar elimi anlamadım yani

0|0
    0|0
  • sevdiği için tutan da vardır

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
    • O yüzden mi şimdi manken gibi olduğum için ilk bulusmada bile elimi tutmaya calisiyolar

• Onu ben de anlayamıyorum. Tutmayanlara sormak gerek. Bazıları yanlarına yakıştırmıyor

• Böyle yapanların neden sevgili olduğunu da anlamak güç

• Hayır alakası yok

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...