Yeni nesil kadın oyunculardan en çok kendini geliştirip oyunculuğunu beğendiğiniz hangisi?

Herkese merhaba. Yeni nesil kadın oyunculardan en çok kendini geliştirip oyunculuğunu beğendiğiniz kadın oyuncu hangisi?
  • Yeni nesil kadın oyunculardan en çok kendini geliştirip oyunculuğunu beğendiğiniz hangisi? Farah Zeynep Abdullah
    A seç
  • Yeni nesil kadın oyunculardan en çok kendini geliştirip oyunculuğunu beğendiğiniz hangisi? Hazal Filiz Küçükköse
    B seç
  • Yeni nesil kadın oyunculardan en çok kendini geliştirip oyunculuğunu beğendiğiniz hangisi? Burcu Biricik
    C seç
  • Yeni nesil kadın oyunculardan en çok kendini geliştirip oyunculuğunu beğendiğiniz hangisi? Neslihan Atagül
    D seç
  • Yeni nesil kadın oyunculardan en çok kendini geliştirip oyunculuğunu beğendiğiniz hangisi? Serenay Sarıkaya
    E seç
  • Yeni nesil kadın oyunculardan en çok kendini geliştirip oyunculuğunu beğendiğiniz hangisi? Elçin Sangu
    F seç
  • Yeni nesil kadın oyunculardan en çok kendini geliştirip oyunculuğunu beğendiğiniz hangisi? Şükran Ovalı
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç biri bunların hiç biri oyuncu değiller sadece güzel oldukları için rol alıyorlar.

0|0
    1|0
    • Ben öyle olduğunu düşünmüyorum. Bunların hepsi başarılı oyuncular oldukları yeri hak ederek gelmişler sadece güzel oldukları için değil. Genelde zaten bir insan güzel ve ya yakışıklıysa hemen tipi sayesinde orada denir klasik olarak. Tabi aralarında favorilerim var.

• Charlize Theron'ın Cani filmindeki değişimi çok iyidi hem makyaj hem kilo alması hem de hali hareketleri çok iyidi. Ama bu oyuncuların kötü olduğu anlamına gelmez öyle bir karakter teklifi gelmeden öyle bir rolü oynamazlar doğal olarak ve Charlize Theron'ın boyunun uzun olmasıda o rolde avantaj olmuş ufak tefek bir kadın o rolde garip durur. Türkiye'de pek öylesi filmler çeken yönetmende yok.

• Maalesef türkiyede bunu yapacak sanatçı sayısı çok az.

En İyi Kız Görüşü

• Bence hiçbiri Fahrlye Evcan diyorum ben kadın çığrından çıktı çıtayı fena yükseltti

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

17
  • Turklerde güzel oyuncu yok

0|0
    1|0
    • Güzelini sormadım zaten farkındaysan.

• Guzeli oyunculuk anlaminda demiştim ama. kusura bakma daha saha gorus yazmam

• Farah Zeynep Abdullah tabiki

1|0
    0|0
  • Zeynep Çamci favorim kadın kelimesinin insan hali.

0|0
    0|0
  • Serenay

1|0
    0|0
  • Hiç birisi

0|0
    1|0
  • Sukran ovali hos kadin simarik degil

0|0
    0|0
  • Burcu Biricik