Kedilerin en çok hangi huyunu seviyorsunuz?

Kediler hayatımıza renk katan en güzel şey değil mi? ❤
  • Kedilerin en çok hangi huyunu seviyorsunuz?Dillerini değdirip çekerek su/süt içişleri
    A seç
  • Kedilerin en çok hangi huyunu seviyorsunuz?Patileriyle kurabiye yapmaları
    B seç
  • Kedilerin en çok hangi huyunu seviyorsunuz?İlgi manyağı oluşları
    C seç
  • Kedilerin en çok hangi huyunu seviyorsunuz?Karınlarından gıdıklanmaları
    D seç
  • Kedilerin en çok hangi huyunu seviyorsunuz?Güldüren şapşik davranışları
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|1
3349

En İyi Kız Görüşleri

• İnsanları kendi hizmetkârları olarak görmelerine bayılıyorum. Dünya onların etrafında dönüyor onlara göre. 😂

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Nankör dedikleri ama aslında kimseye minnet etmedikleri o güzel huyunu

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3147
  • Benim kedim annesinden doğduğu anda ayrıldı. Çok küçüktü ve sıcak bir yere ihtiyacı vardı. Hep boynuma yatırdım orada uyudu. Şimdi 5 aylık oldu hala orda uyuyor. Bide sabaha kadar annesi sanıp parmağımı emiyor. bir türlü uyuyamasam da bu hissi yaşamaya aşığım

1|4
    0|0
    • 5 aylık olmuş aslında emmeyi kesmesi gerek ama kendi annesi muhtemelen memeden keseceği için biz dayanamıyoruz bu minik sevimlilere karşı. bebek gibiler ne isterlerse elde ediyorlar ya

• Artık baya büyüdü. Fotodaki kedi benim değilmiş gibi tüyleri filan da değişti hatta. Normal şartlarda bırakması gerek ama annesini 1 kere emebildi diye kıyamıyorum yanıma gelince izin veriyorum. Bıraktırmayı denedim olmuyo sabaha kadar miyavlıyo hiç vazgeçmiyo. 5 aydan sonra da bırakmaz herhalde diye düşünüyorum😊

• zamanla bırakır hemşehrim merak etme. ayrıca el parmak ısırma huyu gelişmez diye tahmin ediyorum buda güzel bişey.

• Benim sakin kızım bir kaç gündür hasta. daha sakin daha uslu ama tedavimiz devam ediyo iyi olucak inşallah

3|0
    0|0
  • Gelip sırnaşmaları ve miyavlayarak ilgi istemeleri 😍 kedi aldırtmadı annem tüy vs diye ama kendi evime çıkarsam ilerde İnşallah olur gerçi kediye bakcak eleman lazım evlenmeden olmaz. Evlendiğin kişi istemese o da kötü. Çok garip bir çıkmazda kaldım şuanda.

3|0
    0|0
  • Benimkisi asla normal bir kedi değil. Git dersin gitmez gel dersin gelmez. Ne zaman yemek yesem o yemeği yememe müsadee etmez, evde tutmaya çalışırsın gider dışarda bulur başka bir kedi evi de otel gibi kullanır. Acikinca istersem ölüyor olayım asla umrunda olmaz o yemeği vermem gerek vermezsem. cunku pisligine poşetleri patlatıyor evde. Sonra sen ağlarsın gelir kucagina oturur. Cips yersin kalkıp cipsi tam ağzına atacakken alıp tırnak atar. Öyle işte ya... Galiba bir tek uyurken seviyorum çünkü hareket etmiyor

1|0
    0|0
  • Kediler her haliyle güzel ki ... davranışları arasında seçim yapılamaz ama benim favori kedim her zaman için Haydar... :D :D :D... Ayrıca çatlaklar benim gibi... :D :D
    https://www.youtube.com/watch?v=0p7MPemV4V8

1|0
    0|0
  • Kediye et veriyim demiştim. Parmağıma fena kanatmıştı. Köpekleri daha çok seviyorum.

1|0
    0|0
    • Güven vermemişin kediye, söyleniyon :D kedi temkinli hayvan, köpeklere benzemez.

• bile isteye zarar vermemiş, tutunmuş eline düşmemek için :D abartma sen de be :D

• Tabi canim bana sarılmak istedi zaten o😂

• Bizim kedi de sabah mutfağa gittiğimde uyandı. Normalde kolay kolay sevdirmez kendini, böyle yerde dik oturmuştu, bir kaç kere sevdim, öyle durdu, çok tatlıydı. Sonra maması suyu bitmiş, onları tazeledim. Ben de çok seviyorum kedileri. :)

1|1
    0|0
  • Bir de her gün kedi ve köpeğin dostluğuna şahit oluyorsan :) senden şanslısı yok :)
    https://www.instagram.com/p/BstQhtQnW8T/

1|0
    0|0
  • Ortamda gelip kucagimda uyumasi ve uyurken o mutluluk hiriltisi paha bicilemez yerim seni kedicigimm 😽😽😽

2|0
    0|0
  • Her şeylerini seviyorum, ama en çok mırıldanmaları, yemek verirken tessekur eder gibi sürtünmeleri çok tatlı asla nankör değiller asla

1|0
    0|0
  • Kedilerin her şeyine bayılıyorum, tam bir kedi annesiyim. Hani sen ona canını verirsin de o sana dönüp bakmaz ya; tam anne - evlat ilişkisi :/

1|0
    0|0
  • Ankettekilerden, karinlarindan gidiklanmalari.
    Onun dışında, kendilerini yalniz baslarina da mutlu edebilmeleri ve hic kimseye fazla bagimli ve muhtac olmamalari.

1|0
    0|0
  • Kedi sevilmez mi yaa (: bayılırım ben kedilere (: Bakışlarında gizlidir ne demek istedikleri.. Dokunuşlarında anlam yüklüdür. insanı rahatlatan ve huzur veren bir doğası var. Birçok kedim oldu iyi bilirim. 20 taneye kadar topluca evcillestirdiklerim de çok oldu. Benim en çok hoşuma giden ilgi alaka isteyiş biçimleri aynı benim küçüklüğümde yaptığım gibi abla abi seslenir olmadı ufak çekiştirme ve dokunuşla dikkat çekmeye varlık belirtisi göstermeye çalışırdım. Kedi besleyenlerin kalp krizi geçirme riskleri azalıyor. Ayrıca mübarek bir hayvandır.

2|0
    0|0
  • Kedilerden korkuyorum ama hapşırırken çıkardıkları ses birde yavrularını ararken çıkardıklerı seslere bayılıyorum ne kadar şirinler...*_*☺

1|0
    0|0
  • Kimseye tenezzül etmiyorlar mesela :) beklentisi yok hayvanın kimseden

2|0
    0|0
  • Karınlarını gıdıkladığınızdaki hallerine bayılıyorum, onlar birer maskot gibi herzaman ufak bir bebek gibi ilginize sevinerek tepki verirler.

1|0
    0|0
  • Bu da benim ki 🙂 kedileri seviyorum

3|0
    0|0
  • Oyyy acıktıkları zaman ayağına dolanıyor ya bayılıyorum o hallerine

1|2
    0|0
  • Biz besliyoruz.. en cok yılışmalarnı seviyorum oyunlarnı kavgalarını hareketlerini.. kediler stres alan cok akıĺı canlilardr..

1|0
    0|0
  • Bende aşigim her birine ama bir kedim bile yok ekjd😒

2|0
    0|0
  • doğuştan tuvalet ve temizlik bilgisine sahip olmalarına hastayım :)

1|0
    0|0
  • Gündüz kendini sevdirmeyip, gece göğsümde mırıl mırıl uyuması.

1|0
    0|0
  • kedilere bayilirim herseyim benim onlar bence dunyanin en guzel varliklari

1|0
    0|0
  • kendini zorla sevdirtiyolar ya bide umursamaz oluyolar bitiyorum onlara :D :D

1|0
    0|0
  • Karınlarından gıdıklanmaları, insanın elinin üstünü diliyle yalayışını

1|0
    0|0
  • Her seyini severim kedilerin :) Ama en cok sapsik davranislari

1|0
    0|0
  • Hayvan samimiyeti. Sahip ve kendileri arasındaki bağ.

0|0
    0|0
  • Bendeki kediler de hiçbiri yok çok oyuncu benimkiler 😅😅 oyuncu olmalarını çok seviyorum

1|0
    0|0
  • Bu yüzden kütüphanede kedi besliyorum :D

1|0
    0|0
    • Kapıya asmıyorsunuz “miyavlamak yasaktır” diye. Sonra ders çalışırken beni baştan çıkarıyorlar 😅

• Bir de korkup masasını değiştirenler var ki onlar komedi :D Aslında iyi akıl verdin yarın çıktı alıp ''dikkat kaplan var''yazısını cama yapıştıracağım :D

• Sürmeli'yi çok özlüyorum :(

1|0
    0|0
  • F) Hepsiii 😍😍😍

0|2
    0|0
  • Her huylarına kurban olurum ben onların.

2|0
    0|0
  • Meraklı olmaları çok komik oluyorlar :).

1|0
    0|0
  • kedilerin en çok mırmırmır

1|0
    0|0
  • kötü huylarını niye koymadın ki :D

0|0
    0|0
  • Aniden durup donuk bir şekilde bakmaları😀

2|0
    0|0
  • Şapşalovski davranışları ya ülürüm

1|1
    0|0
  • Başını dizime yaslayıp ilgi beklemesi..

1|1
    0|0
  • Güldüren halleri

0|1
    0|0
  • Sabah gelip beni uyandırmalarını seviom 💕

1|0
    0|0
  • Kedi besleyen biri olarak her haline AŞIĞIM 💕

0|1
    0|0
  • başını ayaklarıma sürtmesini severim kedilerin :D

1|0
    0|0
  • Her halleri tatlı ya seviyorum kedileri😍😘

1|0
    0|0
  • Karınlarından gıdıklanmaları

1|0
    0|0
  • Güldüren deli hareketleri 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Severken hirilti cikarmalari

1|0
    0|0
  • Şapşik davranışları🐾

0|1
    0|0
  • Kendilerini sevdirmeleri güzel bence :)

0|0
    0|0
  • Yamuk, Rıfkı ve Vahşi dışında kedileri sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • Kediler nankör derler ama sevimlidirler

0|0
    0|0
Daha Fazla
28

Benzer Benceler

Yükleniyor...