Bir erkeğin bana ne hissettirdiği mi önemli?

yoksa bana ne kadar yakıştığı mı? benden 15 yaş büyük birine aşık oldugumu anlattgmda herkes beni topa tuttu bu sitede. yok işte sen 25sn o 40 nasil olur boyle, seninki aşk degil de hayranlık, bilmem ne.. sanki aşkn belli bir tanımı varmış gibi. ama onun gülüşünü gördüğümde dünyann en mutlu insanı gibi hissetmemin önemi yokmuş da önemli olan yaşca uygun olmasymş gibi. neden bu toplum bu kadar kıt..
Güncellemeler:
5gün
bu siteye sormak insanlar ne düşünüyor önemsiyorum anlamna gelmiyor. fakat bu sitedekiler de toplumun daha mikro hali. yani genel görüşü, yargıyı anlamak için.

0|1
410

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• S*ktır et sayılara takılma mutlumusun hayatını yaşa, benim çalışma ortamımda ve sosyal yaşantımda kendisinden 15 yaş büyük eşi olan kadınlar tanıdım, hatta bir kız ailesini de karşısına alarak kendisinden 21-22 yaş büyük bir adamla evlendi ve şimdi 3 tane çocuğu var ve gayette mutlu, slalla buradakileri. Ali Ağaoğlu kendinden 30 yaş küçük mankenlerle dolaşınca gıkları çıkmaz sen kendinden 15 yaş büyük birisini sevsen sorun olur...

1|0
    0|0
  • sen iyimisin birak lan gülüsü.. mantigini calistir... ya da bir beyin cerrahiye git tikanan loblarini actir... beyne hava gitsin biraz... ulan den 40 oldumu o dede olcak... artik kıcınida sen silersin...

0|0
    0|0
  • Hissettirdiği bence. Aşkın yaşı yoktur ama yanına yakışan daha güzeldir. Yani illa yakışması gerekmiyor 😂

0|0
    0|0
  • hadi ordan et insanları canın kime istiyorsa ona git

0|0
    0|0
  • Benim bir tanıdığım 40 yaşında eşi 21 gayet mutlu bir evlilikleri var birbirinize karşı hisleriniz önemli

0|0
    0|0
  • Kesin aşık oldun, parasında gözün yok..

0|1
    1|0
    • 5gün

valla benim ailem ondan zengin

• Hissiyatı bence ya

0|0
    0|0
  • kalbinin götürdüğü yere git

0|0
    0|0
  • Evli değildir umarım

0|0
    0|0
  • hevestir o heves

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kıt degil bacım gercekci. Içindeki heyecan ve tutku gidiyor bir süre sonra orasi kesin. Farklı nesillerin insanlarısınız uyum yok

0|0
    0|0
  • Boşver insanları.. ama ne hissettiğinden de emin ol..

0|0
    0|0
  • Aşkın yaşı, dini, dili, ırkı yoktur.

0|0
    0|0
  • Eğer onun da seni gerçekten sevdiğine inanıyorsan bu siteye sormakla sen hata yaptın. Mutlu olduğun gibi yaşa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...