İntihar etmek istiyorum?

Bazı arkadaşlar bu cümleyi kuranların, gerçekten bunu istemediğini iddia ediyor fakat her iddia herkes için geçerli değil. Ben gerçekten bunu istiyorum. Neden yapmadığımı açıklayayım daha sonra neden yapmak istediğimi açıklarım; çünkü işin ucunda diğer taraf var Allah’ın verdiği canı yalnız Allah alır meselesi yüzünden, sonsuz cehennem. Gelelim neden istiyorum; tekrardan çünkü yaşamak için bir sebep göremiyorum. Hani hepimiz burda bir sınava tabiiyiz. Ben bu sınava tâbi tutulmak istemiyorum kardeşim. Yaklaşık 5 - 6 yıldır depresyon, tükenmişlik sendromu ve türlü psikolojik durumlara girip girip çıkıyorum. Her gün içimden ölmek istediğimi zikrediyorum. İşin ucunda sonsuz cehennem olmasa gözümü bile kırpmadan kurtulurum bu illet yaşam merkezinden.

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Kardeşim daha 15 yaşındasın çok kötü günler yaşamış olabirsin ama allaha inancın bu kadar sağlamsa dememki senide böyle sınıyor sabır diceksşn dha çokk uzın yılalar var hepsinin zamanla gelip geçmesini bekliceksin inan bir 5 yıl sonra kendine gülücük sin intiharı düşündğn die

0|0
    0|0
  • Yazik edersin, bende neler yaşadım ama ayaktayim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...