Sigara içme isteği gelince ne yapıyoruz arkadaşlar?

Sigara öyle bir yer ediyor ki hayatımıza. Alışkanlık mı bagımlılık mi çözemedim? Otobüs beklerken, araba sürerken. Yemekten sonra, arkadaş dost sohbetlerinde felan. Bunlar alışkanlık mı sizce? Yoksa tiryaki mi? Şimdi içmiyorum aöa istek gelince ne yapilir? Az önce yoğun bir istek vardı. Ama 10 tane sigara kırıp attım sonra da pişman oldum. Hatta gidip sigara almayı bile düşündüm. Bunları nasıl asacagım? Her sigarayı biraktıfımda bir şekilde tekrar başlıyorum

0|0
37

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben sigara içmiyorum ame bazen sokakta biri yakıyor o kadar güzel kokuyor ki bazısı insanın canı çekiyor

0|0
    0|0
  • Tiksiniyorum bırakma aşamasındayım

0|0
    0|0
    • 4gün

Nasıl aşamasında

• 4gün

Bırakıyorum
      Mesela günde sekiz dokuz içerdim şimdi bugün mesela bir tane içtim anladınmı dün hiç içmedim yavaş yavaş tiksiniyorum günden güne azaltarak yapabilirsin

• 3gün

Nasıl

• Sigara içiyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sigarayı bıraktıktan sonra başlarsan x2 oluyor daha fena baglanıp daha fena içiyosun , bak bir sürü yolu var bu işin ama piskolojide bağımlılık telafisi olman bişiymii yani kurtulmak yok birdaha başlamak üzere bırakmak var imiş ama 1 yıl ama 50 yıl. Hipnoz dahi bir sürü yöntem var ben zamanında sevdiğim kıza kötü kokmamak için spor desteğiyle bıraktım. Her canım istediğinde nefrs nefese kalana kadar şınav çekiyodum bazen 10 dk bekliuldıö istek gidiyodu 3 ay rüyalarımda sigara içtim uyanınca iyiki rüyaymiş dedim 1.5 sene sigara içmedim 3 günde 1 paket içetdim , 2015 de başladım artık günde 1 paket içiyorum saygılar 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Sigarayı bıraktım diye kendinize komut vermeyin icmeyecem diyin

0|0
    0|0
  • Icmem

0|0
    0|0
  • İçiyorum.

0|0
    0|0
  • boşver iç keyfine bak ya