Kapat

Olgun erkek bakarmısınız?

Ben normalde hep kendimden en az 5 yaş büyük erkeklerle konuştum ve normalde 5 yaştan az fark olun a çocuk gözüyle bakıyordum hayatta yapamam derdim ama biriyle konusuyoruz ve benden sadece 3 yaş büyük buda bana baya az geliyo vaz bile geçebilirim yani ama herkesin dediği abartma iyi bence ben büyük görünüyorum oda gayet olgun oluru varmı?

0|1
013

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Herkes kendi görünüşüne karakterine uygun birini arıyor ama bence bunun yaş ile bir alakası yok. Sadece 3 yaş varmış olgun olmasına rağmen vazgeçme niyetindesiniz bence sizinkisi tamamen fiziksel bir beklenti

0|0
    0|0
    • 3gün

Olgun baya olgun hemde ama 3 yaş ne bilim az gibime geliyo sanki kardeşim gibi

• 3gün

😂😂 ya aynen mesela ben 20 yaşındayım karşıdaki herşeyiyle kafamdaki profil ama bir 28 - 32 olsaydı kacirmazdim

• 3gün

O halde size bu şarkıyla veda etmek istiyorum :)

https://www.youtube.com/watch?v=hu3iaYw8jsk İyi geceler ! :D

• Niçin olmasın kişilikle ilgili. Erkekler biraz gec olgunlaşıyor olabilir lakin herkes için geçerli değil. Çok akılcıl değil diye düşünüyorum tum erkeklere böyle yaklaşmak.

0|0
    0|0
  • Senin yaşıtların çocuksu olabilir
    Erkekler yavaş büyür kızlardan

0|0
    0|0
    • 3gün

3 yas farkı az dimi?

• 3gün

Diyosun iyi yani ha

• 3gün

Diyorum şimdi kafanı bunlarla meşgul etme derslerine odaklan. Benim tavsiyem 😊

• kac yasındasın sen

0|0
    0|0
    • 3gün

20..

• 3gün

anlasıp anlasmaman karsındakinin davranısına baglı ne zamandır boylesin istersen takip et beni ordan konusalım

• kaçsın kaç istiyon

0|0
    0|0
  • Sen memnunsan sorun yok canım

0|0
    0|0
  • Gönūller uyuşuyorsa gerisi traş.

0|0
    0|0
    • 3gün

3 Yaa az degilmi

• 3gün

Diyorsun

• 3gün

Diyorum , çūnkū esas olan gönūllerin bir olması. Bu 3 yaş farkla da olabilir , 13 yaş farkla da olabilir.

• Olur olur

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • Vardir

0|0
    0|0
  • Zor..

0|0
    0|0