İnşaat hastalığı diye birşey var mı lan?

İnşaatla alakası olmayan her mesleğe ilgisizim yani nasıl anlatsam anlarmısınız bilmem ama mimarlık veya bilmem yani inşaat’a bayılıyorum çok güzel elbise makyaj falan satan bir yerin önünden geçsem dönüp bakmam ama yapılmada olan bir inşaat veya inşaat malzemeleri falan görsem gözümü ayıramam inşaat çok farklı birşey benim için aranızda var mı benim gibiler?

0|0
015

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• İnşaat ta beton mikserlerinin ve örümcek diye adlandırılan beton pompa araçlarının verdiği keyfi hiç bir yerde alamıyorum siğara ile iyi gidiyor seyretmek

1|0
    0|0
  • İnşaat Müh öğrencisi olarak sana saygı duymakla beraber rastlamadım senin gibisine :)

0|0
    0|0
    • 6gün

Saol, en azından saygı duyan biri var

• 6gün

Ben şeyide seviyorum böyle çimento arabasından kolonlara çimento dökülüyor ya o demirler falan içinde kalıyor böyle çimento çorba gibi sallanıyor sonra donunca kolon kiriş oluyor çok zevkli

• 6gün

Ama hastalığım yok :)

• Benim babam müteahhit hemen ayarlıyım sana. Karılara çok düşkün. Büyük ihtimalle seni de indirir yani.

0|0
    0|0
    • 6gün

Yani o senin ilgi alanını karşılıyor , sen onun direkt ilgi alanısın. Bence mükemmel uyum. Sana anne diyebilir miyim?

• 6gün

Siz ya sonradan zengin olmuşsunuz ya da fakirsin

• 6gün

Ben zengin değilim babam zengin. Ben öyle kendi halimde takılıyorum tercümanım.

• Hastalık değil, ilgi alanı.
    Bende de aynısının arabalısı olanı var.

0|0
    0|0
  • Şey peki iş makineleri izlemeyi de severmisin dayılar gibi iki elini arkana atıp. 😂😂😂

0|0
    0|0
  • normal bişey inş mimar filan olursun severek yapacağın bir meslek olur

0|0
    0|0
  • İlk defa duydum böyle birşey sen inşaatlar da çalışsana

0|0
    0|0
  • var ama yani ilgi olarak yok ne biliyim fıtık falan var 😂

0|0
    0|0
  • Türünün son örneğisin senden 1 tane daha yok xnxnznxj ya ne güldüm hahahaahha

0|0
    0|0
    • 6gün

Vallaha kime anlatsam ya delisin diyor ya da gülüyor anlamadım sizmi anormalsınız benmi çözemedim

• 6gün

Is makinalarını izleme desen anlicam da ufakken ben de cok izlerdim. Cimento torbalarina felan bakmak ne zjdnznznx

• 6gün

Çimento torbalarına bakmıyorum direkt inşaatda çalışıyorum hafta sonları beleşe patron kız olduğum için almak istemedi ilk önce ama sonra yeterki inşaatla iç içe olayım para istemem dedikten sonra aldı beni haftasonları işe

• Mimarlık düşündüğün gibi bir meslek değil İnan ha şantiyeci olursun o ayrı 😄

0|0
    0|0
  • Beyin yakan sorular.

0|0
    0|0
  • Sen mühendis doğmuşsun :D

0|0
    0|0
  • inşaat mühendisliği okuyorum sa

0|0
    0|0
  • garip bir ilgi genelde bayanlar sevmez cunku

0|0
    0|0
  • İnşşat mühendisi olmayı düşünüyor musun?

0|0
    0|0
    • 6gün

Mimarlık düşünüyorum

• 6gün

Güzel inşallah olursun.

• 6gün

Saol Allah razı olsun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...