Hapis yatmış bir erkeği temiz bir kız kabul eder mi?

14 yaşımda 4 sene çocuk 24 yaşına kadarda 6 sene E tipi kapalı cezaevinde yattım kısacası çocukluğumuda doğru düzgün gençliğimide güzel yaşayamadım geçen ay internetten bir kızla tanıştım allah var çok hoş bir kız benim cezaevinde yattığımı biliyor ama sorun etmiyor hatta allah razı olsun teselli ediyor ee gönül bizdekide açılayım diyorum şükür sağlıklıyım işim gücümde yerinde ama katil damgası yemişiz bir kere gidipte açılsam korkar istemez gururum ncinir siz olsaydınız ne yapardınız bacılarım siz ne düşünürdünüz?

0|0
116

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• 10 sene yattigina gore ciddi bir suc, benim icime sinmezdi

0|0
    0|0
    • 4gün

Çokta abartılacak bir şey değil aslında dünyayı 2 3 pislikten temizledim

• Kız anlayışlıymış. Kaçmaz bence. Bu arada neden yattın tam olarak?

0|0
    0|0
  • 14 yaşında işlenmiş bir suç yargılamamk lazım yaşından dolayı kız isteyebilri ama ailesi neder onuda biz bilemeyiz

0|0
    0|0
    • 4gün

Ailesi kolay aslında babasıda hapis görmüş adam ama annesini bilemem

• 4gün

Her şeyin farkındaydık yani

• 4gün

Hımm ne diyim namus dışında bir insanın canını almak bana çokk çokk yanlış gelioyor sorına dönüncek olursak kzın babsıda yatmışsa kızın devlet memuru olan aile ferdi ve kendisininde öyle e bir gayesi yok gibi heralde bnce sıkıntı çıkmazda sırun lu adam sana kızı seviomusun die soruyor bilmiyorum diosun cevabın buysa hiç kalkışma bu işe

• Herkes hata yapar geçmiş gitmiş bence kıza gerçekleri soylemelisin

0|0
    0|0
  • Kiz ister belki ama ailesi istemeyebilir ondan kizda hayir diyebilir

0|0
    0|0
    • 4gün

Bende öyle düşündüm

• 4gün

Ya aslında babası sorun etmez o da hapishanede yatmış gençliğinde beni anlar diye düşünüyorum birde

• 4gün

Hee oyleyse belki olabilir ama benim gibi biriyle olmasin da diyebilir

• Ne için yattığına bağlı

0|0
    0|0
  • Kabul etmezdim

0|0
    0|0
  • Ya ona da bir şey yaparsan sinirlenince?

0|0
    0|0
    • 4gün

Ben şu zamana kadar kız kardeşime bile bir fiske vurmadım bağırmadım azarlamadım sevdiğim kıza mı el kaldırcam

• 4gün

Ahaha yok deşerim dediysem yani acıtırım canını öldürmem :))

• 4gün

Sen söylemeye bak o zaman bir an evvel
      Eğer karşılıklı duygularınız varsa

• her insan hata yapabilir eger Allaha söz verdiysen ileride dürüst olacağına inanıyorumki biri çıkar karşına.

0|0
    0|0
    • 4gün

Zaten dürüsttüm bacım ama haksızlığa tahammülüm olmadığı küçüklüğümden belliymiş

• Katil misin?

0|0
    0|0
    • 4gün

Bildiğin katillerden değilim

• 4gün

O zaman olur sıkıntı etme umarım her şey gönlünce olur

• 4gün

Allah razı olsun sağolasın :))

• Ben kabul etmezdim

0|0
    0|0
    • 4gün

Neden

• 4gün

Ben cezaevinde yatmış katil olmuş biriyle birlikte olmak istemem.

• 4gün

Sende haklısın bacım allah sana temiz insan nasip etsin

Erkekler Ne Diyor 6

• Her insanin başina gelebilecek bir durum. Dert etme. Sadece iliskinizin olgunlasmasini bekle. Hemen acilma.

0|0
    0|0
  • Eger duzeldiysen kendinden eminsen önüne bakacaksan olur neden olmasın herkes değil tabiki de bazi şeylerde ikinci şans taninmaz asla ama sana ikinci şans tanınır

0|0
    0|0
    • 4gün

Hiç bir zaman kötü olmadım ki düzeleyim kardeşim kader işte kötülüğe kötülükle cevap verdim sadece

• 4gün

İste o anki öfkene nefsine sahip çıkamazsan sonucu da kötü oluyor hicbir şeye yaramıyor sonradan kesle keske yapmasaydim diyorsun ama iş işten geçmis oluyor tabi

• 4gün

Şükür Pişman olacağım bir iş yapmadım yapmamda sağolasın

• Neden öldürdüğüne bağlı, sinirle yaptıysan bir kavga sonucu kimse istemez sinirden karşıya zarar veren birisini...

0|0
    0|0
  • İşine gücüne bak ekmeğini kovala herkesin vardır bir kısmeti kendini bu konuda yargılama. :)

0|0
    0|0
    • 4gün

Öyle yapıyorum zaten kardeşim allah razı olsun :))

• Kız kabul edebilir. Önemli olan ailesiyle tanışmak ailesi seni kabul edecek mi?

0|0
    0|0
  • Zor kardesim işin

0|0
    0|0
Yükleniyor...