1 ay benimle çıktı sevgilim var dedi:(?

Önce peşimden koştu bana her konuda güven dedi bende bir boşluktaydım kabul ettim. Kullandı attı. Kaç gündür aramadı aradım neden aramıyorsun bitirmek mi istiyorsun dedim bişey yok ki bitsin sevgilim var dedi:( hazmedemiyorum bunu canım çok acıdı o an kendimi o kadar değersiz hissettim ki bu his nasıl geçecek benden 😔insanlar neden bu kadar bencil merhametsiz vicdansız olabiliyor

0|1
46

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk yakışıklı sonuçta tabi ki kullanıp atabilir. İstediğini yapar. İstemiyorsan kabul etmezsin o yine gider başkasını bulur istediği dakikada.

0|0
    0|0
    • Cinsel bişeyler yaşadınız mı?

• Ben ona bakmadım işte onu diyorum

• Sen öyle sanıyorsun sadece. Herkes dış görünüşe bakar. Tipsizse arkadaşın olarak görürsün. Yakışıklıysa dil. do olarak görürsün. Bu senin suçun değil yaradan sizin gözleri öyle yaratmış.

En İyi Kız Görüşü

• Kendisine saygısı olan birisi bunu yapmazdı zaten. Burada problem sende değil bunu yapan insansıda.

0|0
    0|0
    • Ki ona çok söyledim eğer netsen başlayalım dedim ona daha önce bu konuda çok üzüldüğümü kırıldığımı aldatıldığımı söyledim bana her şeyden önce güven dedi.. insanlar nasış bu kadar vicdansız insan hiç düşünmez ki karşıdakinin duygusu olduğunu bir de ne yaptım sana beddua etme diyor

• Psikolojik sorunları vardır büyük ihtimalle. Kendini fazla üzmemeye bak

• Yapacak başka bişey yok teşekkür ederim 🙏🏻

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Neler var yaa

0|0
    0|0
  • Noldu tam olarak?

0|0
    0|0
  • Sen de benle çık 1 ay sonra sevgilim var de.

0|0
    0|0
    • Sen nasıl hissedersin aptal yerne konmuş gibi hissetmez misin nasıl merhametsizlik

• Sağol ya bu yorumunla bile yüzümde bir tebessüm oluştu biliyor musun sağol🙏🏻

• Rica ederim 🙂

• Vay serefsiz ya

0|0
    0|0
    • İnsan karşıdakini biraz düşünmez mi

• Sohbet edelim dertleselim ister misin

• Orda misin

• Kulllandi derken. Yattimi senle

0|0
    0|0
    • Yatmadı ama küçükte olsa yaşadık bişeyler ama çok koydu bu yaptığı çok

• Neler yasandi yani