Sizce aşırı mı utangacım?

Arkadaşlar öncelikle bebeksi bir yapim var herşeye utanırım alınırım kimseyle rahat konusamam aşırı utangaçım nişanlımla her buluştugumuzda utanmiyacagim diyorum ama hep utanıyorum yüzune bakamiorum sarılamiyorum mesela elini filan belime koyunca aşırı rahatsiz oluyorum ve utanıyorum yakinda evlenicem ve en önemli gecemde napicagimi bilmiyorum Önerileriniz varsa alabilirmiyim?

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Buyrun seviyeli istedgnı sor. istersen ekle. Hosuna gtmszse muhabbet sil :)) canım skkn uykum yok ztn

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bebeksilik değil bu özgüven eksikliği hatta tiksinti aşağılık kompleksi. Insan bir başkasının yüzüne neden bakamaz. El temasından neden rahatsızlık duyar. Herşeye nasil alınır. En önemlisi bu hareketleri bebeksi yapı olarak nitelendirir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Kapalı mısın?

0|0
    0|0
    • Hayır

• Korkacağın bir şey yok bilgili olursan da utanmayı aşman gereli.

• İnsallah aşicam 😊

• Neden utangacsın ki bu kadar

0|0
    0|0
  • Gelir misin bii

0|0
    0|0
  • Yoook

0|0
    0|0
  • Mesaj kutunu ac yazayim sana

0|0
    0|0
  • yanmışın sen ya... bence pratik yap

0|0
    0|0
    • Niyeki

• Biliyorum ama yapamıyorum

• beni takip edermisin yardımcı olayım.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ahahahaha aynı benim nişanlı ikenki halim
    Hayret ya😂😂ama sonradan pişman oluyorsun ne kadar salakmisim buna utanilir mi mk diyorsun 😂😂
    Ben evlenince öyle dedim bizde evlenmeden öpmek yasaktı
    Şimdi olsa öperdim ama😂😂eşime öyle diyorum

0|0
    0|0
  • Öncelikle Utangaclık kelimesini kafandan atmakla başla. bir insan sürekli aynı şeyi tekrarlarsa onla yaşamaya mahkum olur kendine cesaret ver ve kendin adım atmak icin cabala. İnsanın en iyi ilacı kendini bilerek başlamasıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...