Kapat

Kızların ince olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şu at gibi ve balık etli olanlar zaten benim için kız değil. Onları direk orduya alsınlar. Balık etliler patates soyar xD. Kısa boylu kızlardan da bahsetmiyorum onlardan da güzel kupon olur:S. Şu parmakları ince beli göğüs kafesi ince olan ama poposu biraz da olsa var o kadar da demedik. Neyse böyle kızlar tam sahiplenilecek tam sevinilecek kadın gibi kadın çok aciz ve güçsüzler o eksikliklerini biz tamamlıyoruz.

0|0
110

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Kendi fotoğrafını koysaydın da biz de seni değerlendirseydik. Sonra gücünüze gitmesin bir kız laf edince.

1|0
    0|0
    • 2gün

176 70 kilo beyaz tenli siyah saçlı kahverengi gözlü uzun kirpikli. Bir kız 10 üzerinden 6 verdi öyle işte.

• 2gün

Nasıl "bir" kız seni böyle değerlendiriyorsa, başkaları da senin kötü özelliklermiş gibi yazdığın kızları beğenebilir. Bu sana kimseyi dışlama hakkı vermiyor, ki otorite kurmak istediğine göre kendini eksik hissettiğin de aşikâr.

• 2gün

Bu ne şiddet bu ne celal? Bana göre böyle başkasına karşı farklıdır. Ben kendi açımdan düşüncelerimi yazdım onları alan alsın bana ne?

• Sahiplenicek ve sevilcek insani fiziğine goremi karar veriyorsun yani 😂 Jssjjs yanlışmi okudum

1|0
    0|0
    • 2gün

Yüz ve karakter de önemli tabiki de ama fizik de önemli.

• Boyum 1.70 kilom 57. Erkek arkadasim bana soylemiyor ama cok belli kilo almami istiyor. Arkadaslarim surekli cook zoyofsooon diyorlar. Psikolojim bozuldu hayvan gibi yiyorum kilo almak icin

0|0
    0|0
    • 2gün

Görmeden bir şey diyemem ama güzelsindir fiziğin de iyidir sıkma canını.

• Sen sipariş mi yapıyorsun

1|0
    0|0
    • 2gün

Siparişim sen misin öyle bir geldin ki 😂

• 2gün

İnsan sevdiğine güler yanlış mıyım? Komik olmasa da gülersin.

• 2gün

Doğru

• Pardon da bu nasıl hitap şekli arkadaşım?

2|0
    0|0
    • 2gün

Nasıl hitap etmişim? Nesi var la?

• 2gün

Bir bayanla la diye konuşmak başlı başına saygısızlık zaten gerisini anlatsam ne anlarsın ki

• 2gün

La demek saygısızlık mi? Ben seni küçük düşürmek veya aşağılamak için kullanmadım abartma istiyorsan.

• Bu ne 😂

1|0
    0|0
  • Herkesin zevki farklidir

1|0
    0|0
    • 2gün

Aynen öyle. Sen de güzelsin ama tam istediğim tip değilsin mesela ama senin için belki 100'lerce erkek ölebilir o da var.

• sizde bişey beğenmiyorsunuz

0|0
    0|0
    • 2gün

Sen bile kendini beğenmiyorsun ben seni nasıl beğeneyim?

• 2gün

mizahi olabilir ama yinede bunu ciddiye alan kişiler olabilir
      beni kırmadın ama her gün böyle sözlerle baş etmeye çalışan yeterince kız var çevrelerinden uzak durmak için sanal hayata girişen var burdanda böyle şeyler görmek okumak kalp kırıcı olabilir
      balık etli falan olmak onların tercihide değil bunu kafada tutmak lazım
      azıcık anlayış gösterip şakaları abartmamak güzel olurdu gerçekten

• 2gün

Balık etli kız seven çok erkek tanıyorum benim sözüme takılmazlar diye düşündüm. Kusura bakmasınlar.

• Hmm anladım

0|0
    0|0
  • İnceyiz zarifiz güzeliz

0|0
    0|0
    • 2gün

Ve hemşiresin 😉. Tam ısırmalık.

• Onlar da seni bekliyor

1|0
    0|0
    • 2gün

Evet beni bekleyen yesil sarı saclı bir kız var sana intagram ini veriyim istersen Cihan'ı mı bekliyorsun diye sor ama sakın kızı görünce kıskançlığından ağlama

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...