Kapat

Dik duramıyorum?

Vucut hatlarim belli olacak diye korkutugumdan dik durmuyordum eskiden Şu an dik duramiyorum akcigerlerim kaburgam hepsi agriyor. Dik durdugumda ise sanki boynum onde gibi duruyor bunu nasil duzelticem cidden boynum falan agrimaya başladı. 2 yil once hastaneye bel tutulması ile gittigimde sadece belimde saga kayma olduğu görülmüştü onu da nasil duzelticem bilmiyorum birileti yardim edebilir mi?

0|0
16

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Aklıma her geldiiginde harekete geçir. Içinden gecir sürekli ancakkk takıntı ti haline getirme.

0|0
    0|0
    • 3gün

Aklima gelince dik duruyorum ama boynum ondeymis gibi grliyor bj kez

• 3gün

Söyle bir şey diyim. Çenen hiç aşağıya bakmasın hep biraz yukarıda olsun. Seni hem özgüveni yüksek biri olarak gösterir. Hem de inan yardımcı olur sorununuza

• 3gün

Deneyecegim teşekkürler

• Dik durmayı sağlamak için çeşitli korseler var , medikallerden temin edebilirsin bildiğim kadarıyla ama tabi önce doktor tavsiyesi lazım

0|0
    0|0
    • 3gün

Korseye ailem izin vermiyor kendim halledebilirmişim

• 3gün

Bir yerden 3 cm genişliğinde ve 50-60 cm uzunluğunda sopa bul , marangozlardan da rica edebilirsin. Kalın olmasına gerek yok. Onu ensenden aşağı kıyafetinin içine sok ve dik dur. Dik durduğunda eğer ki başın sopaya çarparsa , başın önde değil dmeektir diye düşünüyorum. En azından öyle olmadığını , başınınd dik durduğunu görmüş olabilirsin.

• 3gün

Mantıklı

• egzersiz yapman lazım durus bouklugu icin egzersiz yaz cıkar

0|0
    0|0
    • 3gün

Teşekkürler

• 3gün

Tesekkur ederim tekrardan

• 3gün

rica ederim tekrar :)

• vücut hatların nasıl ki.

0|0
    0|0
    • 3gün

20 30 180 :/

• 3gün

Öyle:/

• 3gün

dalgamı geçiyosun ya.. 20 nerenin ölçüsü ayak bileğinmi.

• Bende çok berbat bir durum

0|0
    0|0
  • Boy kilo ne

0|0
    0|0
    • 3gün

49-48 162

• 3gün

Psikolojik. anlasildi.. sen bana mesaj atarmisin

• 3gün

Sen bilirsin

Kızlar Ne Diyor 1

• Bel kayması için doktorun önerdiği egzersizleri yapmalısın.
    Yüzmek çok faydalı ve plank egzersizide öyle

0|0
    0|0
    • 3gün

Doktorum bir sey önermemişti fizik tedavi demisti hani bariz bir sey yok yururken falan ama ben bel kalca oranimin düşük olmasindan dolayi oldugunu dusunuyorum onerin icin de tesekkur ederim

Yükleniyor...