Gece gece ne yapıyosunuzz 🤗🤗 bıddıklar?

Gece gece ne yapıyosunuzz 🤗🤗 bıddıklar?
Ben itirazım var çalışıyom aşırı zor ya uff 😕

1|2
44

En İyi Kız Görüşleri

• Blind İd de insanlara şarkı söylüyorum bende :)
    Bu arada kolay gelsin :)

0|1
    0|0
    • 5gün

Periskopeta ben keman çalmıştım bir adam almanyadan benim için istanbjla geldi ve bna 500euro para verdi 😕 yeni keman almak istiyordum bu isteğime destek olmuştu yani canlı yayın çok tuhaf bişey artık yapmıyorum tabi.. hayatımda yaşadığım en ilginç anımdır diyebilirim

• 5gün

Öyle güzel bir anı oldu o bna.. her bayram yazarım halini hatrını sorarım 😊🙏sanada böyle düzgün insanlar denk gelir inşallah

• 5gün

İnşallah :)

En İyi Erkek Görüşleri

• Iki makam vardir o parcada oldukcada kazik bir parcadir

0|1
    0|0
    • 5gün

Yav normal çalmak değil o nağmeleri çıkarıp duyguyu vermek çok emek istiyo vlla inan ki hani tm şarkıya hayranım müthiş parça ama ne biliyim zor harbiden aynen makamlarla aram iyi değil ama tek makam olmadığı kesin 😊🙏🙏

• 5gün

Aynen 🙏😊😊 ama ilyas tetikte dededir..

• 5gün

O buyuk sef bambaskadir 😀😊
      Hepside ayri degerli insanlardir gercekten
      Ilyas abi olsun murat abi olsun samim olsun
      Sendur abi olsun

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok zor geliyor bana halk eğitimin kurslarına gittim 7 ay boyunca ama çok zorlandım keman eğitiminde

0|1
    0|0
    • 5gün

Ya halk eğitim iyi hoşda 30 kişi aynı parçaya giriyo herkes ne nota bastığının farkında değil gibi bişey yani herşeyi çok geç kavrıyosun örnek ben 1 sene de halk eğitimde 3 sene ders almış bir kızla duydumki unutmuşsun yapmıştık kız bakmadan çalamadı parçayı ve çok sıradan çaldı ben dha dokunaklı çalmıştım yani özel ders almakta fayda var

• Sey sen gulse bilsere ne cok benziyon akraban mi 😊

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...