Kapat

Tanrısal sorularim var?

Tanrı neden kadınların kapanmasını isterken erkeklere böyle bir sey yok peki kuranda erkek eşini dövebilir denmesi hadi cennette erkege huri varsa kadina nuri mi var peki hiç düşündüğünüz mu tamam evet peygamberimiz var allahımiz da var ya kurani değiştirip önümüze sunan kendi çıkarları için kadınları haram bilip ya da kuranı insanlarin onun isteği gibi olmasını istediği için değiştirip ya da kendi kafasına göre hazırladiysa

0|0
37

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Kur an da cennette kadınlara hiçbirşey vadedilmez. Erkeklere yaşıt kadınlar vadedilir.
    Kur ana göre erkek karısını dövebilir 4 eş alabilir karılarının üstüne cariye alabilir Kadın yapamaz.
    Kur an a göre erkek mirastan 2 pay alır kadın 1 pay alır.
    Kur an a göre iki kadının şahitliği bir erkeğin şahitliğine bedeldir

0|0
    0|0
    • 2gün

Işte bu haksızlık kölelik

• 1gün

Evet dinler yalan ama insanlar bununla yetiştikleri için yanlışa yanlış diyemiyorlar maalesef savunmaya çalışıyorlar. Hangi kadın bir erkeğin 4. karısı ya da cariyesi olmak ister ki? Kadınlar dine nasıl inanıyorlar anlamıyorum ben kadın olsam sırf şu ayetleri okuyarak bile dini reddederim.

• Bak şöyle bir şey var dediğini ben düşündüm aslında islam neden kapanmaya emir eder diye düşündüm yani sonuçta allahın elinde misal erkek saç telinden tahrik olması allah izin vermedikçe zaten olamazdı evet edep olması gerek ama bu biraz da gericiliğe giriyor olabilir ama şimdi ki islam kültürü Arap dünyasında fazla etki altında kaldı misal kara çarşaf olayı
    Kuran da yazmaması rağmen giyilir çünkü kara çarşaf Arap kültürüdür ama insanlar ona özeniyor yani aslında islam hak din ama Arap dünyası yüzünden Arap dini olarak karşı çıkılıyor

0|0
    0|0
  • kafana göre yaşa ozaman ölünce düşünürsün artık neden böyle yaptım diye

0|0
    0|0
  • Tanri kotu olan insanlaru korkutup Yola getrmek icin uydurulmus hikayedir

0|0
    0|0
  • Bir sebeb için yasayalim diye dinler var acikcasi

0|0
    0|0
  • sor. ne sorun var

0|0
    0|0
  • Cennet çok saçma bir yer zaten herkes mutlu her istediğin oluyor falan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kuran'da eşini dövebilir demez. Eğer kadın kötüyse yüz çevirebilir der. Ve erkekler de gozkapaklarinj örtsun der. Ve cennet de kadınlar için de erkekler gibi müjdeler veriliyor.

0|0
    0|0
  • Kendi çıkarlarını yapan peygamber olabilir mi mantık yürüt biraz

0|0
    0|0
  • Ne tanrısı :p Din başlı başına saçmalık

0|0
    0|1
Yükleniyor...