Ne yapmam lazım?

Arkadaslar içimde öleceğime dair bir his var kuvvetli çok korkuyorum üzülüyorum ne yapabilirim daha önce başına gelen varmi?

0|1
613

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• her nefis ölümü tadacaktır
    Allah'ın yolundan gidiyorsan ölümden korkma insanoğlu
    hiç ölmeyecekmiş gibi bu dünya için bir nefes sonra ölecekmiş gibi ahiret için çalış

0|0
    0|0
  • Bildiğin duaları oku , kitap vs oku beynini meşgul et

0|0
    0|0
  • Hayal kur mesala seninle beni düşün işte neler yapıyoruz falan özel şeyler düşün geçer... Canısı

0|0
    0|0
  • Bu düşünceleri kafadan atmak için açık havada yürüyüş yapın. Spor yapın, faydasını göreceksiniz.

0|0
    0|0
  • Aynı soru bugün soruldu , aklını başka şeylere vermelisin

0|0
    0|0
  • Siz böyle düşünmekle hayatınızın hatasını yapıyorsunuz

0|0
    0|0
    • 4gün

Elimde degilki nefesim daralıyor hep karşıma ölümle ilgili şeyler çıkıyor psikolojim bozuldu napacam bilmiyorum

• 4gün

Çok kötü bir durum Rabbim kimseye vermesin insAllah nefesim daralıyor 1.5 yıldır böyleyim bazen geçiyor bazen de geri geliyor kötü bir olay yaşadım ondan sonra böyle oldum her şeyi kafama takıyorum bilmiyorum iyi degilim bana dua edin 😔😔😔

• 4gün

Dok gittiniz mi

• Bol bol Ayet-el Kürsi oku.

0|0
    0|0
  • uyuyacaksın

0|0
    0|0
  • Evet 1 2 kere gelmişti. Geçer

0|0
    0|0
  • yakın zamanda saglıksal bir durum gecirdin mi?_

0|0
    0|0
    • 4gün

Yani sağlıksal değilde pek kötü bir olay yaşadım ondan sonra böyle oldum bazen geçiyor unutuyorum sonra yine oluyor ne yapicam ben

• 4gün

dünyanın similasyon oldugu teorisini kabul edip ölmeme daha var diyebilirsin.

• Kaygı bozukluğu. Travma yaşamışsın

0|0
    0|0
    • 4gün

Bundan 1.5 yıl. once bir olay yaşadım sonrasında ağlama krizi oldu biraz zaman geçti sonra böyle oldum arada bir oluyor

• 4gün

Demekki geçmemiş. Belirli durumlarda tetikleniyor olabilir. Bir görüntü bir ses bir olay. Bence onu geçiştirmek yerine kaynağını halletmelisin

• 4gün

Doktoramı gitmeliyim? İlaclari kullanma diyorlar bana

• Dua et

0|0
    0|0
  • Hepimiz öleceğiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benimde icimde gecen hafta pazartesi diye geciyordu gunlerce hep o gecti ve pazartesi gece kriz gecirdim anjio oldum , icinden o dusunceleri at kendi kendini hasta edersin

0|0
    0|0
    • 4gün

1.5 yıldır böyleyim bazen geçiyor bazen de geri geliyor kötü bir olay bana dua edin lütfen 😔

• 4gün

O günden sonra okumalarımda yavaşlık oldu okumakta zorlanıyorum bazen okurken nefesim daralıyor bilmiyorum ya insAllahh geçer. cok tesekkur ederim ❤

• 4gün

Gecicek hersey Allahin izni ile

• yok gelmedide.. öyle derin düşüncelere dalma. evde bir meşkalen, bir uğraşın olsun..

0|0
    0|0
  • Bana da oluyor ama ölücez bir gün sonuçta.

0|0
    0|0
  • Sadece bir his. Umursama geçer

0|0
    0|0
  • b3ndede var o

0|0
    0|0
  • o zaman ölmüyceksin korkma asdf

0|0
    0|0
Yükleniyor...