Eşcinselim, homofobik insanlardan bıktım?

Eşcinselim, kimseyle bir sorunum yoktur. Kimseye bir zararım da yoktur. Bir kere bile cinsel ilişkide bulunmadım, yeltenmedim bile. Ama insanların aklına eşcinsellik denilince direkt s*ks geliyor. Kendi halimde bir insanım Ama eminim ki çok iyi anlaştığım bir dostumda olsa eşcinsel olduğumu öğrense beni hayatından siler. Nedenn? Niye böyle olmak zorunda?

1|0
57

En İyi Kız Görüşü

• Özellikle erkeklerin tepkisi iğrenç ya
    Geyler çok meraklı sanki kekoların kıllı götune
    Kendilerini bir bok sanıyorlar

1|3
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı sorunu ben de yaşıyorum sevgili dost, emin ol ikimiz haricinde birçok eşcinsel dostumuz da yaşıyordur.
    Demesi ne kadar kolay olsa da, insanları umursamamanı öneriyorum. Soracak olursan, yeri geldiğinde ben de çok umursuyorum, elimde olmadan.

0|1
    0|0
    • Bazen umrumda değiller diyorum ama rahatça elele dolaşamayacağim aklıma geldiğinde diyorum ki "umrunda olmadığına emin misin? 😄

• Bence doğru bir şey söylüyorsun, eşcinsel erkekler ve kızlar arasında daha güçlü bir bağ oluşuyor. :)
      Memnuniyetle. Şimdilik görüşmek üzere, iyi geceler diliyorum. :)

• Görüşürüz 😊

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bak kardesim es cinsellik gurur duyulacak bir durum degil veya iste ozgurlukte degil normallikte degildir bu benim dusuncem saygi duyarsin duymazsin ayri bir durum fakat tıpta bu hormonel bir hastalıktır tedavi ok derim

0|1
    2|5
    • Yine geldi 🙄

• 4gün

@blackca savuncan tamam peki seni ciddiye alan oluyormu? o önemli :D

• 4gün

@blackca şahsen ben okumaya bile tenezzül etmemiştim yazını ama okudum ciddiye alındın sancan şimdi ama cidden seni ciddiye alan var ise kahve felan ısmarla :D çok komiksin lan

• Kimse yaşamadığı şeyi bilemez çünkü. Biliyorsun ki empati kurmaktan çoğu insan aciz.

1|3
    0|1
  • En yakın arkadaşımda bana 2 yıl söyleyememişti. Çünkü insanlar kendilerine öğretilen kalıplarla yaşayıp kendileri gibi olmayanı dışlıyorlar. Sorsan hoşgörülü.

1|2
    0|0
  • İşte bazı eşcinsellerin abaza ve saçma hareketleri yüzünden senin benim gibi düzgün insanlara kötü gözle bakıyorlar. Önyargı ancak eğitimle kırılabilir. eğitim diye bir şey ülkemizde olmadığı için durum gittikçe kötü hale geliyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardeş toplumumuz bunu bilmediği için böyle yargılarlar keşke şöyle bişey olsa size o gözle bakan insanın bir kaç defa sizin yerine geçipte hayata bakması , belki ozman böyle bir sorun kalmazdı

0|1
    0|0
    • Bu da mümkün olmayacağına göre. Onlar asarım keserime devam edecek biz kaça kaça öleceğiz

• Öyle yerler dediğin aile içi bile olabilir. Babamin ne düşündüğünü bilmiyorum bile

• Hayırlısı ne diyelim yani ben ne desemde teselli bulman zor ondan diyicek bişey bulamıyorum istediğin hayatı yaşa

• herkesin aklına bu gelmez homofobikler cahildir kültürsüz insanlardır sadece homofobik olmadıgı gibi kültürleri oturuşu kalkışı saygıyı bilmezler

0|2
    0|0
  • İnsanlar ırkçı saygısız düşünce özgürlüğü yoq kimsede

0|1
    0|0
  • :D Çok saçma düşünen dostların var ha. Gerçi dostun mu bilemem. Arkadaş dediğin seni kabul eder zaten.

0|1
    0|0
  • Homofobikmiyim bilmiyorum tercihinize tamamen saygılıyım yargılamıyorum özgür iradenle istediğin herşeyi yapabilirsin elbette ama ben bir gayle yakın dost olamam çünkü dostlarımın yanında rahat davranıyorum nerem gözükmüş ne olmus ne bitmiş umursamıyorum ama bir gayin yanında hep dikkatli olmam gerekiyor gibi geliyor bu belkide hiç gay tanımadığım ve önyargılı olduğumdanda kaynaklanıyor olabilir bundan dolayı sizleri daha iyi anlıyabilmek için seminerlere katılacağım ama araştırılmış birşeyde şu insanların %70i lezlerden rahatsız değil ama gaylerden rahatsız oluyor dizilerde filmlerde veya gerçek hayatta görmekten

0|0
    0|0
    • Öz eleştiri yaparak açıklama yapman hoştu. Ama şunu söyleyeyim. Biz eşcinsellerin aklına direkt s*ks gelmiyor. Aaa poposunun çatalı göründü sevişmeliyim olmuyor. Oda arkadaşım yanımda giyinir soyunur. Bazen tişortunu çıkarır derim ki giy şu üstünü. Ama şunuda söylememde fayda var. Hetero veya homo olarak değilde insan olarak bakarsak. Kötü düşünceli çoook insan var.

• Gibi geliyor buda önyargıdan onları tanımamamdan kaynaklanıyor bunun içinde seminerlere gidip tanıyacağım dedim ama için rahat etcekse homofobiğim kabul ediyorum.

• İçim rahat etmeyecek. Şu anki durumda homofobik olduğunu düşündüğümü söyledim. Umarım. Zaten zor olan hayatımızı daha da zorlaştıran kişilerden olmazsın

• allah ıslah etsin

0|0
    1|2
Yükleniyor...