Öğrendiğiniz en enteresan bilgi neydi?

Duyduğunuz da ya da öğrendiğinizde şaşırdığınız bilgi, olay neydi?
Görselini en iyi ifade eden kısa notunu buraya ekleyebilirsin... iyi
Görselini en iyi ifade eden kısa notunu buraya ekleyebilirsin... iyi
Öğrendiğiniz en enteresan bilgi neydi?

0|1
1118

En İyi Erkek Görüşleri

• Bir meyvenin tohumu ekildiginde büyüdüğünde birebir o meyveye benzememesi.

1|0
    0|0
  • Öğrendiğime göre daha önce bilmiyorumdur ondan dolayı öğrendiğim her şey enterasan

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Bir komutanın Şehitlikte hazine var efsanesine inanıp güzelim anıtı yerle bir edilmesine göz yummasina pek enteresan bakmıştim

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Genleşme olayı ile ilgili suyun diğer tüm maddelere göre ters hareket etmesi. Yani su donarken hacmi artıyor sıvı halde hacmi daha az. Cam şişede suyu buzluda atın şişe çatlar.

1|0
    0|0
  • Sıcak su soğuk sudan daha ağırdır, Psikologlara göre yalnızlık hissi, kimse sizi takmadığında değil, ilgisini beklediğiniz kişi sizi hiç takmadığında oluşur.

2|0
    0|0
    • Aynen öyle. İlgisini beklediğin kişiler senin beklediğin şekilde ilgi gôstermediği zaman kendini terkedilmiş, yalnız ve değersiz hissedersin. Oysa ki yalnız değilsindir.

• İllaki vardır

• Yalnız hissetmen bile aslen ilgi istediğini gösterir

• Osmanlı mutfağında domatesin olmadığı;Fatih sultan Mehmet’in domatesi bilmediği... o dönemde şimdiki gibi yaygın değilmiş sadece Meksika civarinda var imiş...

1|0
    0|0
  • Hugo da yıllar önce bir çocuğun küfür ettiği bu yüzden bittiği rivayetinin doğru olmadığını öğrendiğim an

1|0
    0|0
  • Kadınların osuruğu erkeklerinden daha fazla kokar diyeceğim ne Çok kötüsün diyeceksin ama öyleymiş yeni öğrendim 😊

1|0
    0|0
  • Don Ritchie'in hikayesi...

Hadi çay koy don ritchie...

1|0
    0|0
  • caco3, sitrik asit çözünür. kirecin en büyük düşmanıdır sitrik asit. kola içinde de bekletebilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Ortalama bir insan, ömrü boyunca dünyanın çevresini yaklaşık üç defa dolaşacak kadar yürürmüş🙄

2|0
    0|0
  • Uzun süredir öğrendiğim enteresan bişey yokmuş, onu farkettim

3|0
    0|0
  • Oneden Piramitlerin disinin beyaz mermerle kapli olmasina cok şaşirmiştim

1|0
    0|0
  • 1 milyoncudan alına istiridye kabuklarına plastik beyaz boncuk koyunca inci gibi parlıyor

1|0
    0|0
  • Alarmı birden fazla kez kurarsan duymazsin alarmı tek kurarak falan filan işte a. wq

1|0
    0|0
  • mfö peki peki anladık şarkısını ayhan sicimoğlu'na yazmış. benim için bu evet.

1|0
    0|0
  • kızlarında bıyığı çıkıyor bilgisini öğrenince baya şok olmuştum

1|0
    0|0
  • Sıcak su soğuk sudan daha hızlı donuyor olması

1|0
    0|0
  • Tavşanların... süre+skor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yiyeceğin kıt olduğu yerlerde yetişkin erkek su samurları fidye amaçlı yavru su samurlarını kaçırıyorlar ki yavruların annelerinden yiyecek alabilmek için. Ama işler istedikleri gibi gitmeyince rekabette işin içine giriyor ve öfkelenip yavruyu öldürüyorlar hatta tecavüz dahi edebiliyorlar.

1|0
    0|0
  • Finlandiya'nın unutulmaz oyuncularından Pentti 1986'da bir maçta kendi kalesine 5 gol atmıştı. Ve maçtan sonra takım arkadaşları Pentti'ye pusula bile aldılar... Bu bilgi evet:D

1|0
    0|0
  • Yaygın olarak bilinenin aksine köpekbalıkları insanlara kan kokusunu duymadıkça saldırmazlar katil balinalar öldürücüdür📌

1|0
    0|0
  • Eski mısırlılar kedileri öldüğünde kaşlarını kökünden kazıyarak yas tutarlarmış

1|0
    0|0
  • İncim olsaydı denemeyi arzu ederdim.

2|0
    0|0
  • Yeryüzünde en cok kırık aldığımız yer kalbimizmiş

1|1
    0|0
  • Görseldekiydi sağol.

1|0
    0|0
  • Değişik mis.